Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék kezdeni magammal?...

Mit tudnék kezdeni magammal? Messze lakik minden ismerős tőlem, itt nincs senki barát és sehova nem lehet menni.

Figyelt kérdés

Utálok egész nap itthon lenni, film meg ilyesmi nem köt le. Szabadnapon nem találom fel magam. Takarítás és ilyesmi dolog nincs és az se köt le egész napra, mert rend van alapból.

Messze lakom mindenkitől, vasárnap meg itt semmi nincs nyitva. Barátok nincsenek. Sokaknak családja van, mások meg inni szeretnek.

Egyedül is meglennék, de sétálni a semmibe nem jó így. Pont mára kaptam szabadnapot, amikor egy db ásványvízért se lehetne boltba menni.

Nem köt le az ülök vagy fekszek program. Fáj tőle a fejem. Van macskám, de velük nem lehet mindig játszani, sokat alszanak. Nem vagyok fiatal, hogy lekössön a gép vagy a Facebook nézegetése.

Jövő hétutan lesz kutyám, vele ki fogok mozdulni.


2019. márc. 3. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasás, előadások hallgatása?


Nincsenek közösségi programok amikre el lehetne járni?

Hol vagy? Mert így nehéz ötleteket adni..

a kutya jó dolog, vele kirándulni is elmehetsz majd, de mégsem olyan mintha barátokkal tennéd ezt... Kellene valami program ahova eljársz és ott megismersz másokat.

2019. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nem tudok tenni semmit. F
2019. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tisztelt kérdező nem tudja, de remek modernkori iró veszett el benne. Ezt a szöveget lementettem olyan időkre, amikor nem lesz ennyi költészet az életemben:)
2019. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

AZ ÉLETUNT BESZÉLGETÉSE ÖNMAGÁVAL


Kihez beszéljek mainapság? - A testvérek gonoszak s a barátokat nem lehet szeretni.


Kihez beszéljek mainapság? - Mindenki kapzsi és az emberek egymást megrabolják.


Kihez beszéljek mainapság? - A józanság elveszett és az arcátlanság lett úrrá.


Kihez beszéljek mainapság? - Aki elégedettnek látszik, az komisz, a jóságot pedig elhanyagolják.


Kihez beszéljek mainapság? - A tegnapra már senki sem emlékszik és senki sem hálálja meg, ha vele jót tettek.


Kihez beszéljek mainapság? - Arcát mindenki elfedi és ábrázatukat egymás elõl eltakarják.


Kihez beszéljek mainapság? - Az emberek mohók, s akire az ember számít, annak nincs szíve.


Kihez beszéljek mainapság? - Nincsen többé igazságos ember, a földön a gonoszak uralkodnak.


Kihez beszéljek mainapság? - Az országot a bûn árasztotta el, s ez határtalan, határtalan.



Ez a szöveg kb 5 ezer éves, egyiptomi. Semmi nem változott. A megszabadulás útja sem:)

2019. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Internetes társkereső...
2019. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Interneten kívül nehéz ismerkedni, neten meg nem szeretek..
2019. márc. 4. 07:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez is nehez de koltozznod kéne, vagy valami tamfolyamra beiratkozni.
2019. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem keresek társat, nem az a problémám.
2019. márc. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!