Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsenek igaz barátaim?

Miért nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés
Minden barátom, haverom, ismerősöm felszínes. Sosem tudok megbeszélni velük dolgokat, nem nagyon érdeklődnek irántam, mindig csak ahamozni tudnak ha beszélni akarok a problémáiról. Miért ilyenek? Mással is ez a helyzet?

2019. jan. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert talán rossz közegben mozogsz, vagy csak áll barátokkal veszed körbe magad, nem tudsz velük azonosulni, mint két különböző világ!
2019. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15/F
2019. jan. 25. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

15 évesen még gyerekek.

Az emberek nem akarnak problémákról hallani. Ma az a divat, hogy csak pozitív emberrel vedd körül magad. Ha problémákról akarsz beszélni, keress egy probléma megoldót, egy papot, egy pszichológust, egy szaktanácsadót. Az embereket nem érdeklik a problémák. Szokj hozzá. Ha 1 ember van az életedben, aki meghallgat, azt meg fogod becsülni, mert tudod, hogy kevés van belőlük.

2019. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom veled, ha gondolod. Tudom neten nem a legjobb, de hátha :D ha van kedved beszélgetni, írj! :D
2019. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem csak én gondolom így ezt az egész helyzetet, valóban kevés érzelmi intelligenciát fedezek fel jónéhány embertársamba és annál kevesebb együttérzést:/ köszönöm akik írtak, írnak, eléggé pozitív csalódás:)
2019. jan. 27. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
én 32 éves nő vagyok nekem is mindig ilyen barátaim voltak aztán szép lassan megszakadt mindegyikkel a kapcsolat.
2019. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még! Majd talán 10 év múlva rá jössz, hogy nem más életét kellene élned! Utolsó, legalább nem vagy naiv ez becsülendő. :) 27F
2019. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!