Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyűlölnek az emberek már első...

Gyűlölnek az emberek már első látásra is, esélyt se adnak! Hogyan legyenek így kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy mogorva ember, az eszemet se játszom. Mindig is így volt, már az iskolákban is, ott is gyűlölt mindenki de a kényszerű összezártság miatt pár hónap alatt mindenkinek az lett a véleménye, hogy nem is ilyennek gondoltak, pozitívan csalódtak. Többen ki is mondták hogy már ránézésre is gyűlöltek, olyan pofám van.

Most már jócskán felnőttként nem adnak így esélyt nekem az emberek, mindenki rohan-siet, saját magával törődik. A munkahelyeken nincs erre idő, hogy elfogadtassam magam. Évek óta nincsenek emiatt emberi kapcsolataim, csak ilyen munka/szomszéd szintűek.

Öltözködésem normális, elegáns, minden más is, nem tudok min változtatni. Azt is szokták mondani erőszakosabb emberek, ahogy megláttak legszívesebben kiütötték volna a fejemet a füleim közül :(((


2019. márc. 5. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Biztos, hogy a stílusoddal van a baj. Gondolom nem nyerő, ha első megszólalásoddal is szidod a kormányt, kérdezd meg valakitől aki lát téged, hogy mi a baj, látatlanban hogyan mondjam meg?
2019. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy a kiállásoddal, arckifejezéseddel, stílusoddal, testbeszédeddel van a baj, látatlanban ezt nem tudjuk megmondani, de olyan nincs, hogy kivétel nélkül mindenki előre utál úgy, hogy közben nem csinálsz semmit, hogy ezt a reakciót kapd.
2019. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló van velem is. Szerintem itt nem a kinézeteddel van baj, hanem a kisugárzásoddal. Érződik rajtad, hogy szenvedsz, magányos ember vagy, az ilyet megérzi egy másik ember, és inkább elkerül. Ezen kell változtatni, csak hát ugye ezt egyféle képen lehet, ha emberek között vagy, haverjaid vannak, nagyokat röhögtök, van egy jó párkapcsolatod, és élvezed valamennyire a munkádat, vannak céljaid az életben. Amit rohadt nehéz elérni, ördögi kör. Én csak annyit tudok ajánlani, hogy ki kell szakadnod a komfortzónából, és olyan dolgokat csinálnod, amit eddig nem mertél.
2019. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!