Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Miért van az hogy aki nekem tetszik annak én nem tetszem és mindig annak tetszek nekem aki nekem nem?

Soha nem találom meg azt a lányt akivel kölcsönös lesz a vonzalom?Már unom a magányt.

márc. 21. 09:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Mindig annak tetszek aki nekem nem így a helyes.Már lehetne barátnőm de ha egyszer nem jön be mit csináljak?

# 1/14Időpont márc. 21. 09:29 Privát üzenet
eugen1980 nevű felhasználó válasza:

Nem vagy ezzel egyedül, elég sokáig tart olyat találni, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Hány éves vagy?

# 2/14Időpont márc. 21. 09:31 Privát üzenet
Itt vagyok én, vegyél el feleségül. Már ha harmincas vagy. Egyébként ez mindenkivel így van. Kb. 97 százalékban.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont márc. 21. 09:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,harmincas vagyok.Volt már olyan hogy összejöttem egy nekem nem tetsző lánnyal hogy ne legyek annyira magányos de mellette is az voltam.Hamar vége is lett.

# 4/14Időpont márc. 21. 09:35 Privát üzenet
Vagyunk ebben a klubban egy páran, mindkét oldalról.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont márc. 21. 09:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyszerűnek tűnik hogy két magányos ember megismerkednek,összejönnek,megházasodnak,gyerekeik lesznek,de sajnos ez nem mindenkinél megy ilyen egyszerűen.Az hogy mind a ketten magányosak vagyunk az kevés.Kell a kölcsönös vonzalom is.

# 6/14Időpont márc. 21. 09:49 Privát üzenet

Hát érdekes dolog ez a magány, az biztos. Voltak időszakok, amikor magányosnak éreztem magam. Ennek ellenére semmivel sem cserélném el azt, hogy nem csüng rajtam senki. Nem köt magához senki. Néha viszont, jól jönne ha lenne valaki, aki lelkileg támogat, megvéd. De beletörődtem, és felismertem hogy én Én vagyok. És hogy nagyon komoly okok vannak rá, amiért nincs senkim. De ezt úgysem értené meg senki, de nem is várom el hogy bárki is megértse. Rájöttem hogy nekem az a küldetésem hogy egyedül maradjak. Bármilyen hülyén hangzik is.

Egyébként a magány is nagyon értékes tud lenni, ha jól használják ki. Önfejlesztés szempontjából főleg. Amúgy meg túl magasak az elvárások mindkét nem részéről. És túl sok energiát és időt igényel a másik ember bizalmának az elnyerése. Magyarán mondva egyedül maradni sokkal könnyebb. És nem az határozza meg bárki értékét, hogy van-e párja vagy nincs. Nagyon sok nő gyereket szül azért, hogy ne legyen magányos. És valóban, egy gyerek képes kitölteni az életüket. Ragaszkodásuk az anyjukhoz ösztönös és természetes.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont márc. 21. 10:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek magas elvárásaim,legyen ápolt és ne legyen problémás,zűrös.Tetszettem már normális lánynak is,de az meg a külseje miatt nem jött be.Nem működött volna köztünk,megszakítottam vele a kapcsolatot.

# 8/14Időpont márc. 21. 10:07 Privát üzenet
Szegény lány. És amúgy azt hogyan? Egy idő után- Bocsi de nem vonzódom hozzád. Megpróbáltam hátha..de nem, nem működik. Ő erre- Semmi gond, én kérek bocsánatot tőled, hogy nem szépültem semmit együttlétünk alatt. :D

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont márc. 21. 10:15 Privát üzenet

A kérdezőnek totál igaza van abban, hogy nem megy bele puszta elkeseredettségből olyan kapcsolatba, ahol nem tetszik neki a nő. Jogos. Ha nincs szexuális vonzalom, megette a fene az egészet. Neki hogy álljon fel? Hogy élvezze? Fordított esetben.. Egy nőnek se kell elviselni, hogy olyan férfi érjen hozzá aki nem váltja ki belőle a bizsergést. Lehet így is szexelni, de az olyan is.

Akár tetszik, akár nem, a szex nagyon is fontos meghatározó eleme egy párkapcsolatnak.

Az meg, hogy belement egybe ahol nem jött be neki a nő? Lehet remélte, hogy míg együtt vannak, ez az érzés megváltozik benne. De nem így lett. Nem ítélem el érte, legalább megpróbálta. Egyszer én is csináltam ilyet, meg is bántam utólag. Sajnáltam szegény srácot. De megértette, hogy hiába szeretem őt emberileg nagyon, ha nem vonzódom hozzá. Tovább lépett, lett szép barátnője és én örültem neki, a boldogságának. Kár, hogy aztán jött az eltávolodás, de hagytam. Legalább neki bejött az élet. :)

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont márc. 21. 10:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszek a tanáromnak, vagy csak beképzelem?
Tetszik az osztálytársam és úgy viselkedik velem mintha tetszenék neki, de azt mondja nem tetszek neki akkor miért viselkedik így velem?
Tetszik nekem egy fiú nagyon régóta, de én nem tudom, hogy tetszek+e neki?
Tetszik egy fiú, de nem tudom, hogy neki is tetszek-e, nincs valami trükkös kérdésetek, hogy hogyan deríthetném ki? 13/L
Tetszik az osztályból egy lány, elég jóba vagyunk, de én többet akarok mint barátságot, de Ő azt mondta hogy lesz köztünk semmi, pedig minden nap ölelget meg a hasamat simogatja....
Egy lány, aki tetszik, valamikor 2-3 hónapja sokszor ült mellém, gyanúm lett hogy én is tetszek neki. Amikor ahhoz ért a dolog, hogy megszólítom, ideges lettem. Mostanság is ezen...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!