Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gyakori manapság a...

Mennyire gyakori manapság a kiközösítettség a fiatalok körében? Neked van benne részed?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Azóta se tudtam feldolgozni.
2019. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam kiközösítve. Ismerem annyira az emberi természetet hogy ne érdekeljen ha ki vagyok közösítve.
2019. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen időszakom, de már túl vagyok rajta, és csak a célom visz előre, az már mellékes, hogy magányos vagyok ezen az úton.
2019. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van benne részem, mindig is volt.
2019. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A gimiben elèg rendesen átèltem èn is.


25/F

2019. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Általánosban konkrétan azért, mert magyar voltam (kis falu, sok puertorikoi). Aztán átmentem egy másik város általános majd középiskolájába, lett egy stabil baráti köröm. Majd jött az egyetem és itt is szenvedek, nem beszél velem senki, kb úgy érzen mintha mindenki lenézne. Próbálok nem foglalkozni vele és élni a saját kis világomban, de legbelül megvisel a dolog. Ez már 100%, hogy nem fog változni, de remélem ha majd dolgozok, vagy akármikor késöbb szebbet hoz majd a jövő.
2019. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább én közösítettem ki magam sajnos. Ha az elején jobban igyekeztem volna közeledni mások felé, akkor nem alakult volna ki ez a helyzet. Utólag meg már szerintem kár erőlködni. 18/L
2019. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon elkeserítő dolog. Nekem is sokszor át kellett élnem a kiközösítettséget. Szerintem ennek sok esetben személyiségbeli oka van. De még sajnos, sokszor az egyformán kiközösítettek sem tudnak kapcsolódni egymáshoz.
2019. márc. 24. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!