Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évek óta magányos vagyok....

Évek óta magányos vagyok. Sokan visszautasítottak. Lehetséges hogy most mégis össze fogok jönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt az interneten.Jó vele beszélgetni,szimpatikus is vagyok neki,jó hatással van rám.Néha az az érzésem hogy ezzel a lánnyal most sikerülni fog.Viszont néha meg úgy vagyok vele,hogy túl szép lenne hogy igaz legyen.Egyszerűen nem tudom elhinni hogy jóra fordulhat minden.
2019. ápr. 11. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak óvatosan!Az interneten személytelenül bármit mondhatsz!

Ne félj,ne rettegj attól,hogy sikerülni fog vagy sem?

Próbálj meg önmagad lenni,a tulajdonságaidat add a kapcsolatba.

2019. ápr. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes ismerkedés mindig a saját illúziód kivetítése a másikra nem pedig a másikat látod. Reménykedni akkor kezdj, ha találkoztok, és akkor is ugyan ezek az érzéseid… Különben állandóan ez a csalódás folyam lesz ami eddig is ért…
2019. ápr. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, kizárt ! Ha eddig nem ment ez után se fog. Ez nem így működik hogy egyszer csak minden megváltozik .

Semmi értelme reménykedni mert annál nagyobbat lesz a pofára esés . Hagyd ezt a témát , hidd el kevesebb fájdalmat okozol magadnak, mint ha reménytelen almokat kergetnél.

2019. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!