Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok egyedül, mégis...

Nem vagyok egyedül, mégis magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatom a családommal, szinte minden nap beszélünk. Mindig megvolt mindenem, tudtunk beszélni, megértőek voltak stb., sosem voltak veszekedések vagy bármi ilyesmi. Vannak barátaim is, gyerekkorunk óta ismerjük egymást, szintén naponta beszélünk és sokszor találkozunk is egymással. Úgy nagy általánosságban jól kijövök az emberekkel, az egyetemen is sokakkal beszélgetek. Szóval a szó szoros értelmében nem vagyok magányos, hiszen mindig emberek között vagyok. Viszont úgy érzem, hogy senkitől sem kapok elég szeretetet, figyelmet, gondoskodást, törődést és ez hiányzik.
2018. nov. 26. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Isten hianyzik az eletedbol,aki betoltse a nagy uresseget!
2018. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Jónagam is így érzek. Van barátnőm, van néhány barátom, többen is keresnek, gyakran vagyok társaságban, de magányosnak érzem magam.


A vallásos izék meg képmutatás, mert a saját szabályaikat se tartják be 100%, ezért ha valaki nekem ilyet tanácsol, viszolygást és undort érzek.


Ha te is hozzám hasonló vagy, akkor sokkal szorosabb emberi kapcsolatra, kimutatott érzelmekre, önmagad megélésére lehet szükséged, ha magamból indulok ki.

2018. nov. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mert az nem ugyanaz, mintha a lelkitársadat is megtalálás volna. Akik nagy titkokat őriznek, sok sebet szereztek főleg gyerekkorukban, azok nem nyílnak meg, csak a felszínre engedik a többieket.
2018. dec. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az első válaszoló vagyok, de egyetértek vele - ugyanakkor megértem a második válaszolót is, mert abban igaza van, hogy a vallásos emberek több mint 90%-a nem éli meg azt, amirő beszél és nincs egy valóságos, élő kapcsolata az élő Istennel. De nem indulhatunk ki a rossz tapasztalatokból és csak ezek miatt nem vethetjük el valami valóságosnak a lehetőségét - "Minden ember lelke mélyén egy Isten alakú űr van." (Blaise Pascal)
2018. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!