Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak magányos férfiak...

Miért csak magányos férfiak vannak ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 20:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

20:13


"társat sem itt, sem máshol"


ebböl azt veszem ki hogy itt a több száz ezer regisztrált akkor mind komolytalan,beleértve téged is?


illetve máshol is csak hülyék vannak a világban több millióan..

2019. ápr. 13. 21:03
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

Priviben és nyilvánosan is megkérded? Jó. Akkor beírom ide is:

Gondolom mindenki magából indul ki elv alapján ez inkább a te nézeted, mert hogy én rohadtul nem írtam semmi okot vagy véleményt, miért nem keresek sem itt, sem máshol társat.

Leginkább azért, mert nincs rá szükségem, magányos farkas típus vagyok. Nem keresem. Majd jön, ha úgy alakul, vagy nem.

2019. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert nekik van idejük a sok idióta kérdést olvasni, válaszolni, követni az új válaszokat, szájkaratézni stb stb.
2019. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Én nem vagyok magányos.

Te mélyen az lehetsz, ezért csak a hasonló bejegyzéseket látod meg. Azért gondolhatod így.

Nézz egy kicsit kifelé (próbáld meg)!

2019. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nők is vannak, csak az Ételek - italok kategóriában főleg.
2019. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Mert a férfiak magányosak . És őket zavarja.


Szingli nő büszke a független önálló életére , nem zavarja ha egyedül van. Ha szexre van szüksége azt megoldja kb 5 perc alatt ( annyi partnert találni) ha unatkozik és nem barátnőzni akar akkor gyorsan le szervez egy rangot valami programmal....ennyi . Máskülönben meg vígan elvan otthon a kis kutyájával.


A balf@$z komplexusos kisfiúk pedig itt sírnak hogy nincs punci .

2019. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a legnagyobb baj,hogy a nők sem tudják,hogy mit is akarnak.Nagy a káosz a fejükben néha.

Pl ha egy társkereső oldalon olyant írsz ami esetleg nem oda illene,Nem válaszol rá,vagy esetleg szóljon,hogy ezt meg azt ne úgy.

Egyszerűen letilt és ott állsz hülyén,hogy most miért is.

Nagyon nehéz velük ismerkedni,a fent említettek miatt.

Mert szerintem csak egy írásból levonni messze menő következtetéseket nem lehet.

2019. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ismét egy komoly kérdés.... :D
2019. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Valaki csgo ? addoljatok [link]
2019. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!