Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről az áttörő elméletről, mely szerint a magányos férfiak miatt veszik el minden jó dolognak a varázsa?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem van benne valami, mondom ezt magányos férfiként.


2016. szept. 27. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, az ilyen nagymértékű átalánosításoknak sosincs értelme.
2016. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Trendek váltakozását írja le a példáiban, aminek nem látom, hogy sok köze lenne az elméletéhez.
2016. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Várj, ez arról szól, hogy egy csomó randa pasi bőg, hogy a csajoknak a szép férfiak kellenek? Mert én meg randa nő vagyok, és soha az életben nem csodálkoztam, hogy a férfiaknak a szép nők kellenek. Ez a norma.


Ez a sok lúzer most jön rá?

2016. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmiről nem ír a szerző.
2016. szept. 28. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, mégsem kellek senkinek. A párválasztás sokkal inkább függ a viselkedéstől, mint a kinézettől.
2016. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jolvan.. okolják már azér is a férfit ha levegőt vesz. Szerintem csak a nők szivják el a férfiaktól a levegőt
2016. okt. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!