Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem foglalkoznak velem...

Róbert dávid kérdése:

Miért nem foglalkoznak velem az emberek?

Figyelt kérdés
Facebook on tartom általában velük a kapcsolatot,ésha megkérdezem hogy találkozunk e mindig leráznak valami szöveggel,hogy nem érnek rá , dolgoznak stb... Hiába írok rá megkérdezem mivan vele,hogy van,kicsit beszélgetek az illetővel,nem foglalkoznak velem. Barátnőm sosem volt,szerintem nem is nagyon lesz(ebbe már bele törődtem). Szeretnek az emberek nem foglakozni velem,egyedül az anyukám aki szeret. Ami jó persze dehát még fiatal vagyok és kellene lennie barátaimnak,csak nehezen tudok ki alakítani kapcsolatokat. kicsit szorongós tipus vagyok,a napomat a lakásban töltöm általában mivel senki sem akar velem találkozni,beszélgetni. Talán jobb lesz ha énis leszarom az embereket mint ahogyan ők engem. 28/F

2019. ápr. 19. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit írsz nekik? Milyen gyakran? Milyen időpontban?
2019. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hűűű öcsém, előre részvétem amiatt, amit majd itt kapni fogsz a projektív észosztóktól.
2019. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert figyelik posztjaidat és azok 'nem jönnek be' nekik.

Nézz magadba, analizáld személyiséged, mert ha valaki senkinek sem kell, nem a 'senkik' a hibásak.

2019. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg a senkik a hibásak,mindig olyan emberek írnak rám akiket nem akarom hogy rám írjanak. mi a loszart osszak meg akkor hogy tetszen nekik a posztjaim?
2019. ápr. 19. 13:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek egy poszt számára vagy fontos,akkor nem te vagy a fontos. Én semmit sem osztok meg már mióta,és mégis keresnek,mivel nem a posztjaim a fontosak nekik,hanem én.
2019. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok velük miről beszélgetni,nincs témám,unalmas alak vagyok
2019. ápr. 19. 13:57
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Épp most válaszoltad meg a kérdésed. Egyszerűen olyan ember vagy nekik, akit nem akarnak, hogy rájuk írjon. Plusz mindenféle sértő szándék nélkül, az írásod alapján nem lehetsz könnyen elviselhető személy.
2019. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem dolgozol? Ez is lehet a probléma gyökere.
2019. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom
2019. ápr. 19. 14:14
 10/15 A kérdező kommentje:
4-5 órát ha eltudok végezni nehezen. beteg vagyok mentálisan megváltozott munkaképességü.szedek gyógyszereket
2019. ápr. 19. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!