Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi számít értéknek a mai...

Mi számít értéknek a mai világban?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalok között. Úgy érzem,hogy senkinek se vagyok értékes,mert mindenki csak kihasznál. Emiatt magányos is vagyok.
2019. ápr. 25. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ön felnőtt, és rájött, hogyan működik a világ! Isten hozott azok között akik átlátnak a szitán. - megjegyzem ez nem csak a fiatalok között van így, minden korosztályban ez a jellemző viselkedés, csak az idősebbek jobban "marketingelik" és megetetik veled, hogy ez neked (is) jó (valamennyire, de igazán nekik jó). Még a nálam négy évtizeddel idősebb, mélyen vallásos, egyházi "megbízható" emberről is kiderült, hogy egy évtizeden keresztül terelgetett, direkt elhallgatott dolgokat azért, hogy az ő érdekeit tudja érvényesíteni.


A következő lépés a fejlődésben elfogadni azt, hogy az emberek 95%-a ezt csinálja és ezt elfogadni, és neked is csatlakozni. Te is nézd a saját érdekeidet és ne kösd az emberek orrára, hogy ez neked miért jó. az emberek 95%-a ezt csinálja.


Nekem is nehéz volt elfogadni, az én gyomrom is nehezen emésztette meg, de egy idő után túlteszed magad rajta, amikor már annyi pofont kaptál az emberektől akikről azt hitted bízhatsz bennük.

2019. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A közönséges dolgok: pénz és társai.

Nincs már csak egyetlen eszmény: a túlélés.

2019. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A lányoknál főképp (a "menőbb" rétegnek) az számít, hogy legyen 5kiló smink a fejedben, és legyél a legnagyobb pláza cica vagy ri..nc. Tisztelet a kivételnek!!! A fiúknál az számít, hogy legyél idióta es undorító. Itt is vannak kivételek. A menobbek olyanok mint amilyennek leírtam őket. Ha egy fiúnak számít egy lány akkor nagyjából annyi, hogy legyen dögös és hogy könnyen ágyba lehessen dugni. A lányoknak meg az számít, hogy a srác minél menőbb legyen

Kb. Így működik jelenleg a világ.

Szerencsés vagy ha a kivételek közül ki tudsz fogni magadnak egy értelmes emberi lényt.

2019. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!