Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha erdőbe megyek kirándulni,...

Ha erdőbe megyek kirándulni, hülyeség, ha viszek magammal húst, hogy ott egyem majd meg?

Figyelt kérdés

Jövő héten tervezem,csak egy kicsit még nekem is furának tűnik az elképzelés.Hogy viszek húst,meg csinálok mellé mondjuk főtt krumplit.

Ott az erdőben.😁

Nyilván víz,meg minden lesz nálam.


2019. ápr. 28. 15:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint az erdő kellős közepén csinálnám meg a kaját.
2019. ápr. 28. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha van kijelölt tűzrakó, akkor teljesen oké a dolog. Ha nincs, akkor inkább légyszi ne.


Viszont kis faluban volt az általános iskolám, és minden évben kimentünk az erdőbe, ott bográcsoztunk, szalonnáztunk és imádtuk. Szóval egyáltalán nem gáz, ha az erdő közepén csinálsz magadnak kaját és az se gáz, ha otthonról viszed. Mindaddig, míg tüzet csak úgy gyújtasz, ahogy az előírások engedik - azokat nem véletlen találták ki. Amúgy jó szórakozást meg jó étvágyat így előre is! ^^

2019. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Készen viszed? Ha készen; én múltkor chili con carne-t vittem az erdőbe és ott ettem meg :)
2019. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az, én is ezt fogom tenni, már egy ideje tervezem, már most tudom hogy nagyon finom lesz :-)

Jó kirándulást :-)

2019. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tűzgyújtási tilalom van!
2019. ápr. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lőjj egy-két szarvast vagy medvét mellé
2019. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!