Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek amiatt állandóan szomorú hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok már rég óta. Most már dolgozom, és ahogy délután hazajövök, semmit nem csinálok, csak gépezek. Nincsenek barátaim akikkel találkozhatnék, meg hát persze barátnőm sem. Egyre szomorúbb vagyok emiatt. Nem tudom hogyan szerezhetnék barátokat, és barátnőt.

Nem szeretnék egész életemben egyedül lenni, de ha így haladok akkor ez fog rám várni sajnos:(


Ti mit csinálnátok a helyemben?


2019. febr. 19. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimozdulnék és tennék azért, hogy legyen társaságom. Én elég sokszor költöztem, többször is váltottam várost és országot és mindenhol a nulláról kezdtem, mégse vagyok magányos. A szimpatikusabb munkatársaimmal szerveztem programokat, Couchsurfing találkozókra jártam, eljártam a hobbijaimhoz kapcsolódó eseményekre és beszélgettem emberekkel, eljártam egyedül koncertekre és beszélgettem emberekkel, elmentem főzőtanfolyamra és megismerkedtem új emberekkel, fórumokon beszélgettem emberekkel. 20-ból 19 alkalommal nem lett semmi felszínes ismerettségen kívül, de azért a pár barátért megérte próbálkozni, akiket végül szereztem. Ha otthon ülsz és várod a csodát akkor még jó, hogy magányos vagy basszus.
2019. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok, ha szeretnél írhatsz nekem is nyugodtan, én is szeretnék barátokat. :)
2019. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!