Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül maradtam, nem tudok...

Egyedül maradtam, nem tudok új barátokat szerezni? 23F

Figyelt kérdés
Viszonylag sok közeli barátom volt 18 éves koromig, utána már egyrejobban Elkezdtek fogyni, elkoltoztek, külföld, meg sok más helyre stb.. Ráadásul falusi srác vagyok.. Tehát nem igen maradt itt olyan ember akivel bármit is csinálhatnék, így felnőttként ugy gondolom borzasztó nehéz kilábalni ebből , hiszen se suli meg semmi ahol új embereket ismer meg az ember.Nem tudom mit tegyek, így egyedül eljárni ide oda tudom az lenne egyik megoldás.. Kezdek depressziós is lenni sajnos. Aki volt ilyen helyzetben vagy van megoszthatná velem tanácsait,köszönöm!
2019. máj. 15. 21:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.. tényleg neked lesz igazad,nincs más lehetőség tényleg
2019. máj. 20. 10:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyobb város a környeken nincsen?
2019. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Járj iskolába, én 32 evesen most estire jártam, rengeteg haverom lett onnan is.

2 államilag támogatott szakmát ingyen tanulhatsz. Én most asztalosnak tanultam.

2019. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Nagy.bettike21 ***** válasza:

Akkor most meselek neked az egyik ismerosomrol, aki peldaul szolgalhat szamodra.


Nevet nem akarok mondani, legyen M.


M egy 40 koruli ferfi, aki egy jobb kulfoldi orszagbol jott itt Magyarországon egy megyeszekhely meretu varoskaba. Van 2 kicsi gyereke, de az asszony ( aki miatt ide koltozott) elhagyta, vitte a 2 gyereket is.

Ennek ellenere M mindig ott van kb minden varosi rendezvenyen, hetvegente a kocsmakba es haverkodik mindenkivel kortol es nemtol fuggetlenul.

En is igy ismertem meg. Neki sincs allandi barati kore, csak csapodik, de nem maganyos sosem, mert mindig van valaki, akivel el tud beszelgetni. Tudom, ez nem potolja a mely baratsagokat es a csaladot, de kezdetnek en nagyon tudom ertekelni, hogy nem adja fel. Nem supped el a maganyba, nyit a vilag fele.

2019. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

# 14

Az ilyen szintű "csapódáshoz" született ösztön kell.

De a többiben igazat adok neked.

2019. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Erre születni kell tényleg
2019. jún. 27. 15:27
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokan járnak ugyan ebben a cipilőben, egy darabig en is ilyen voltam, de aztán olyan munkam lett, ahol kell kontaktoljak emberekkel és megoldotta ezt a problémát is,

Mai fejemmel én indítanék egy barátkozós facebook csoportot. Pl egy dörözős fb csoportot a településemmel, az elején gerilla módon meghívni egy rakat embert, aztàn hagyni, hogy kinőjje magát valami.

2019. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sörözős nem dörözős :D
2019. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Na hogy állsz barát fronton?

23L

2020. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!