Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában egyik barátomat...

Mostanában egyik barátomat sem érdeklem. Hogyan/hol találhatok újakat?

Figyelt kérdés

Pedig semmin nem változtattam, ugyanolyan voltam mint eddig. Cserben hagynak, nem érdeklem őket, vissza sem írnak, flegmáznak, bunkóak. Furcsa, mert semmi olyat nem tettem, amiért ezt kiérdemeltem volna.

3 emberről van egyébként szó, akikkel nagyon jó kapcsolatom van/volt.


Ismerkedős/barátkozós oldalakat tudnátok írni, ha már élőben képtelen vagyok ismerkerni?...


18/F



2019. máj. 26. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha szerzel is új barátokat, előbb utóbb ugyanez lesz. Az emberek manapság nem kötnek mély kapcsolatokat egymással. Mindig valami érdek/közös élmény köt össze, aztán ha annak vége, a kapcsolatnak is.

Szóval ne invesztáld bele magad túlságosan te se. Arra, hogy legyen kihez szólni, a környezeted is jó lesz. A neten meg már inkább a hülyéket könnyű megtalálni, az értelmes vagy a barátság valamikori értékét ismerő és tisztelő emberek le se jönnek az elefántcsont tornyukból.

Azért sok sikert. Ha átlag vagy, el fogsz boldogulni. Ha megvert a sors éles látással és analitikus elmével, esetleg magas érzelmi készségekkel.. Hát szar lesz neked. :D

2019. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt még hozzáteszem a 2eshez, hogy 30+ év tapasztalattal írom, nem csak egy életet alig látott kölyök vagyok. Mondjuk engem ilyen téren szinte születésemtől edzenek. A saját rokonságom is hulladék emberekből áll.
2019. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Ne akarj talalni mert ugy biztoa nemfog menni. Nekem igazi baratsagom talan mrg altlanosba volt azota sem. En a parommal vagyok olyan viszonyba ami lelkitars es baratsag is egyben. Altalban igy valasztoj mindig de nekem ez eleg is. Neten beszelgettem meg regebben masokkal sokszor es amugy teljesen megvagyok igy 😄


27,l

2019. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég, ha az embernek csak 1 barátja van, de az tényleg barát. Ne akarj többekkel megismerkedni, csak eggyel, aki hozzád hasonló. Biztos nem voltak hozzád hasonlóak, akiket eddig barátnak hittél. Menjél valamilyen sportegyesületbe, biciklizz, másszál hegyet, kajakozz stb, vívjál, bármit csinálj, ami érdekel, ott szerezhetsz barátokat, nem a neten.
2019. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

" semmi olyat nem tettem, amiért ezt kiérdemeltem volna.


3 emberről van egyébként szó, akikkel nagyon jó kapcsolatom van/volt."

Pedig tuti, hogy te váltottad ezt ki belőlük. Ha mindenki szembejön veled az autópályán, akkor érdemes elgondolkodni, nem te vagy-e rossz sávban?

2019. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem csináltam semmit. Mindig normális, kedves voltam velük. Sosem voltam unalmas.
2019. máj. 27. 15:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom. 18/l
2019. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezt már én is tapasztaltam. Én szerettem őket, és szerintem jó barát voltam, aztán gondoltak egyet, és otthagytak vagy elkezdtek mással barátkozni. Szerintem nagyon nehéz a mai világban igaz barátokat találni.

16/L

2019. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KIakadtam00 válasza:

Az utolsónak írom hogy én is ezeket tapasztaltam akikel foglalkoztam az leszart elhagyott vissza se írt viszont akikket én szartam le azok folyton keresték a társaságom vicc hogy milyenek az emberek 2019 Ben

17/f

2019. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lybra válasza:

Ezek az előző válaszok jól lehoztak az életről...


Mindig megéri barátkozni és nyitni új emberek felé. Nem tudom az előzőek milyen emberek közelében voltak eddig, de nem mindenki ilyen felszínes. Az a fontos, hogy ne az interneten keresztül próbálkozz, hanem valamilyen tevékenységet kezdj el és ott. Mindenhol van legalább egy olyan ember aki nyitott és szeret barátkozni. Semmi hátsó szándék nélkül, vagy érdekből!


Nekem is hidegült már el barátságom, de azért mert mind a ketten megváltoztunk. Ez van. Ettől függetlenül szép emlékeim vannak róla és hálás vagyok neki, hogy a barátom volt.

2019. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!