Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lehet valaki...

Szerintetek lehet valaki annyira "rossz", hogy 25 évesen ne álljon vele senki szóba?

Figyelt kérdés
A rosszat úgy értem, hogy elég unalmas alak, és nem igazán érdekes. Plusz elég nehezen tud új kapcsolatokat építeni. És némi önbizalom hiányában is szenved
2019. jún. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy unalmas és annyira nem érdekes? Biztos van valami hobbid vagy olyan érdeklődési köröd ami mást is érdekel, nem?
2019. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz?Te beszélnél ilyen emberrel, mint amilyet levázoltál nekünk? :)
2019. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írással próbálkoztam, de szerintem igazából soha senkit nem érdekelte, hogy milyen dolgokat írók. Meg szerintem pocsékul is írok.

Meg volt egy nagyobb oldal, aminek az egyik szerkesztője voltam 4 évig, ami labdarúgásról szólt. Ott speciel megismerkedtem pár sráccal, de mióta nem foglalkozom focival velük sem igazán tudok már nagyon miről beszélni.

2019. jún. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!