Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Van akik otthon...

Lányok! Van akik otthon töltik a nyarat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Többnyire igen. Lehet júliusban tudok menni diákmunkára, ha nem, akkor otthon fogok ülni a laptopom és néhány könyv társaságában. Augusztusban pedig megyek Máltára 3 hetes szakmai gyakorlatra.

17/L

2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
#6 Mert a kedves kormány fejéből kiötlött az az ötlet évekkel ezelőtt, hogy önkénteskedjenek a középisk./gimisek, mert ez milyen jó buli, szivárvanyfelhőláma, béke... És ha mindez nem teljesül, akkor nem kap érettségit a diák. 50 óra ingyé munka, mekkora jó buli...
2019. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Amikor gimis voltam, mindig nagy tervekkel vártam a nyarat. Voil 1-2 hét, amikor elutaztam, de, amúgy mindig úgy feküdtem le, hogy "Na majd holnap csinálok valami izgit", de nem lett belőle semmi.


Aztán elrepült a nyár :D


Cserébe, amikor a szabikat kiveszem, azt nagyon jól kihasználom így felnőttként.

2019. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
9# Igen meg van, de ha ősszel,télen,tavasszal össze szeded magadat és például külföldön dolgozol akkor meg tudod engedni magadnak, akár 3 hónapra is,és én a szabadségaimat álltalában ősszel, télen, tavasszal szoktam ki venni, tapasztalt alapján mondom és még így is lehet félre tenni, ez mind attól függ milyen a munka helyed? leginkább a főnöktől függ, az mondjuk igaz hogy így nagyon sok helyen nem kap senki sem fizetést.
2019. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nekem a június, július, augusztus munka nélkül telik el, pihenek nyaralok és ez már 4 éve így van.
2019. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mindenki nyarol tsak te rohacc othon.
2019. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de én.


Gondolkoztam diákmunkán, de nem találtam semmi érdekeset... Ami meg jó lett volna, vagy betelt, vagy nem volt hozzá elég képzettségem. Ugyanis vmi szakmai gyakorlat szerűséget/irodai munkát kerestem elsősorban.

Kulimunkát meg már végeztem eleget, ráadásul másfél év alatt némi pénzt összeszedtem... Nem is akarok olyan sokmindent most vásárolni.


Általában egy héten egyszer lemegyek a tanyánkra, amit kicsit rendbe akarok most rakni.. Múlt héten kijavítottuk a járdát a ház körül, hátra van még a lábazat szigetelése, nyílászárók újragittelése, kupi elpakolása a házban.


Egyébként többnyire otthon/nagynénéimnél/mamámnál vagyok.

A nagynénéimnél azért töltök sok időt, mert szeretnék jó kapcsolatot az unokatesóimmal...


Egyébként a nyárra van még pár "projektem", illetve ha minden rendben megy, elmegyünk 1-2 helyre a nyáron. :)


19F

2019. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én az egész nyarat otthon töltöm. Max. a lovas táborokban megfordulok segíteni a kisebbekkel.
2019. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!