Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Vannak itt akik otthon töltik...

Vannak itt akik otthon töltik a szilvesztert? Tűzijátékoztok, isztok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen... Ülünk, nézünk ki a fejünkből, majd a kötelező pezsgőbontás és fekvés... Tüzijáték drága, ráadásul a fene se megy ki ilyen hidegbe...
2015. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igen, és sem inni, sem tűzijátékozni eszemben sincs.
2015. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a férjemmel itthon töltjük, ő nem szeret se inni se a tüzijátékot nem szereti, se menni nem szeret sehova.

Én innék vele meg nézném legalább a tüzijátékot legalább de mivel ő nem, ezért én se fogok. Azért tüzijátékot ha nem alusszuk el, akkor lehet hogy ablakon keresztül megnézem.


Én 32/N, Ő 33/F

2015. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én.

Lefújták a bulit ahova mentünk volna haverommal, most facen együtt panaszkodjuk el az éves bajainkat, és, hogy hamarosan újra iskola, gyakorlat stb.

Itthon rohadok egy üveg konyak társaságában magányosan, éjfél körül fateromékkal iszok 1 felest, lemegyek tűzijátékozni és szerintem reggelig dolgozni fogok az új művemen, ha minden jól megy.

Ennyi.

2015. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!