Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Átlag csajok nektek kéne egy...

Átlag csajok nektek kéne egy ilyen pasi, ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos srác, nem túl bő beszédű de akit ismer azzal órákig képes beszédet folytatni.


Aztán nincsenek olyan igaz barátai... csak 1-2 olyan sablon.


Viszont van egy régi BMW-je ami irtó menő és szép.



2019. jún. 24. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Az utolso mondatodig azt mondtam volna,hogy siman. Aztan latom h te is amolyan felszines hulyegyerek vagy. Hat..kár
2019. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem igazán írtad le a személyiséged.

Kérlek, ilyenkor ne a BMW-dről mesélj, hanem magadról!

2019. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

:D

Te annyira nem érdekelsz, de van egy régebbi évjáratu BMW-m, őket osszehozhatnank

2019. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így semmi.
2019. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Most jöttem rá hogy eme kérdés megválaszolásaval "átlag csajja" avanzsáltam magam. Oh...
2019. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3as XD
2019. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát elég átlag alatti kinézetem lehet, mert idáig csak azoknak jöttem be akik nekem nem tetszettek.


BMW- nemrég vettem gyakorlatilag egy Skoda áráért

2019. jún. 24. 23:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár mondatig minden okés volt, de aztán az utolsóval elrontottál mindent...
2019. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán egy BMW-s paraszt vagy.

Hát sok csajnál van eselyed ...

2019. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, ha egy kicsit is kidugnád az orrod ebből az őrületes felszínességből amiben most olyan édesen pancsolsz, akkor megvilágosodhatnál, hogy miért nem kellesz senkinek. Értelmes emberek nem csak a külsőt nézik párválasztáskor. Azért csak a "csúnya" lányoknak kellesz, mert azok általában már azt is elnézik, ha teljesen idióta vagy, csak legyen már valakijük.

Volt egy ilyen világnézetű haverom, mint te, még én is csak három hónapig bírtam elviselni, na akkor még a csajok. Amolyan igazi lúzer kocka volt, munkanélküli, anyja nyakában élt, kinézetre átlagos, ahogy te mondanád, gyakorlatilag teljesen stílus nélküli önbizalomhiányos kisegér. Egyetlen hobbija a játék volt, semmi mást nem csinált, máshoz nem értett. Vasággyal nyomott 40 kilót. Hiába volt viszonylag kellemes képe, ha egyszer minden másban szart sem ért, már bocsánat. Emellett folyamatosan gyűlölködött mindenre és mindenkire. A gyomrom felfordult tőle.

Nos, ennyi idő alatt a kiszemeltjei egy wannabe bulizós csaj, egy sportos csaj és egy egyetemi hallgató, kissé karrierista csaj. Mind egész csinos. Szegényke azóta is meg van róla győződve, hogy a "hülye kvák" azért nem jöttek össze vele, mert a "rohadt gyúrós szemétládákra" vannak rákattanva - ami amúgy is kedvencem, mert a nap 24 órája ott volt a hülyegyerek előtt, hogy eddzen, ha már ennyire irigyelte a "gyúrós szemétládákat", de sírni könyebb ugye :D -, áhh még véletlenül sem azért, mert az említett hölgyek kislábujja is többet ért nála. Mindegyiküknek voltak hobbijaik, céljaik, elértek már ezt-azt, én nem is tudom, a hülyegyerek miről akart egyáltalán társalogni velük, az időjárásról? Mert máshoz nem értett ugye...

Talán próbálj meg olyan nőt keresni, aki a személyiségeddel, a hétköznapi életeddel kompatibilis és akkor nem fogsz pofáraesni. Ha azt látod, hogy olyan nincs, akkor meg ideje updatelni, senki nem fog leereszkedni hozzád, nem a mesékben élünk.

2019. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!