Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mondanátok ingyenesen/olcsón...

Mondanátok ingyenesen/olcsón végezhető, de (nagyon) veszélyes tevékenységeket/hobbikat?

Figyelt kérdés
Mivel nem merek öngyilkosságot elkövetni, de túlságosan begyepesedett/elkényelmesedett/tehetetlen az életem (karrier és családi gondok) ezért arra gondoltam, hogy kimozdulok a komfortzónámból, de nem ilyen alibi hobbikat csinálnék - mint a fárasztó kondi, a halvérű kocogás vagy modellezés - hanem amiben bármikor komolyan megsérülhetek vagy akár az életembe is kerülhet. A lényeg, hogy adrenalin löket és veszély legyen, mert olyan szinten mélyen vagyok (ráadásul a méreteim miatt komplexusos is vagyok rengeteg csalódással), hogy már semmi veszítenivalóm nincs, azonban "alibi hobbik" nem tudnának egyenesbe hozni, annyira motiválatlan vagyok. Mivel nincs pénzem, így a szabadfogásos sziklamászást (utazási költség) vagy a szárnyasruha-repülést (felszerelés) nem engedhetem meg magamnak (ezek elég kockázatosak) így olcsóbb vagy akár ingyenes tevékenységek után keresgélnék szóval várom a javaslatokat.

2019. jún. 25. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

salgótarjáni harlem: utálom a cigányokat táblával a nyakadban bemégy :)


Elég veszélyes hobbi.


https://www.youtube.com/watch?v=RDnvXAkMnx8

2019. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kötekedk nyóckeres drogdíler cigányokkal.
2019. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Valaki felvetette a motorozást. Igen, az elég jól hangzik mondjuk. Szeretem a gyorsaságot, élvezetes is és baj esetén nagyobb eséllyel töröm ki a nyakam (ami elég gyors véget jelent), minthogy lebénuljak. Csak annyi a gond, hogy 50 kiló vagyok és azt hiszem sportmotorokra van egy minimum súlykorlát.
2019. jún. 25. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!