Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, magányos...

Nincsenek barátaim, magányos vagyok. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Akikkel a tanév közben jóba voltam, azok rám se sz*rnak, nem voltam szabad levegőn az utolsó tanítási nap óta. Nem tudom mit csináljak, hogy szerezzek barátokat.

2019. jún. 28. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy kicsit többet kéne írnod magadról. Nemed, életkorod, érdeklődési köröd, lakhelyed. Ezek tudatában talán tanácsot is tudunk adni majd, merre indulj el.
2019. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, Július végéig egri, utánna budai leszek, szeretek deszkázni (mondjuk még szinte el se kezdtem), de az első alkalommal amikor rááltam a deszkára ügyesen kificamodott a bokám, szóval most nem tudok deszkázni, szeretek gépezni, de mostanában nem köt le semmilyen játék, szóval azt is unom, de nincs más választásom, szóval egész nap a gép előtt ülök... kb. ennyi :/
2019. jún. 28. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el valami diákmunkára,barátokat ott is találhatsz!
2019. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha minden igaz ennel a kérdésnel irt ram egy 16 eves deszkas lany, de mivel kitoroltek az elozo fiokomat (nem tudom h miert) a kerdest meg meghagytak, ezert keresem ot, vmi j betuvel kezdotott a neve es budai volt par honapja kezdett el deszkazni. (Kerlek ne toroljetek, azt sem értem miert toroltetek az elozo fiokomat)
2019. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát.. Ha adok egy Steam profilt akkor jöhetsz ETS2-vagy ilyesmi velünk, nekem is egyetlen egy "barátom" vagy mi van ő is max netes.. Barátnőről meg már álmodni se merek, bár úgy is hátbaszúrnak akár milyen kis hasonló visszahúzódó legyen mint én..
2019. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!