Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki marad otthon nyáron mert...

Ki marad otthon nyáron mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

miért nem mész el táborba, vagy dolgozni?:D

esetleg egy kedvelt youtuber találkozójára, mondocon, bármi.. :D

2019. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Aztán elballagsz a suliból és egész életedben otthon fogsz maradni.
2019. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem próbálsz meg elmenni otthonról, lekötni magadat, annyi mindent lehet csinálni a szabadban is, közben pedig még barátokat is szerzel...
2019. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én már évek óta itthon vagyok minden nyári szünetbe e miatt. De idén szeretnék barátokat szerezni, majd meglátjuk hogy sikerul. 16/l
2019. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Lány vagy fiú vagy? Hány éves?
2019. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Én, de nem ezért.
2019. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Én már egy éve vagyok így. Nem akartam egyből érettségi után egyetemre menni, kihagytam egy évet, hogy dolgozzak, szerezzek egy kis pénzt és ne mindenre a szüleimtől kelljen pénzt kunyerálni az egyetemi évek alatt. Miután elballagtunk, minden gimis barátom eltűnt. Vagy messze vannak, vagy le se szarnak. Egy van akivel tartom a kapcsolatot, de vele is 3 hónapja találkoztam utoljára. Mindenki elvan a saját életében, könyörögni még nincs kedvem hogy fussunk össze, ha egyoldalú, akkor semmi értelme. Persze könnyű mondani, hogy menjek el valahova barátokat keresni, de hova menjek egyedül? Végre hamarosan itt a szeptember, remélem az egyetemen jobb lesz, már nagyon várom. Fel a fejjel, nem volt kellemes, de én egy évet bírtam ki így. 19/f
2019. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Én így töltöttem az általános iskolai éveim nagy részét, aztán középiskolás éveim alatt kezdtem el nyaranként melózni osztálytársaimmal meg eljárni szórakozni.


Kipróbálhatnál valami diákmelót. Pénzed is lenne meg ott már tényleg valami különleges tehetség kell ahhoz, hogy legalább pár emberrel ne barátkozz össze a végére.

2019. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Én minden nyáron így vagyok ezzel de őszintén szólva nem zavar mert legalább több időt tudok fordítani a saját dolgaimra.
2019. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
17F
2019. jún. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!