Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire kínos ha lebuktam a...

Mennyire kínos ha lebuktam a munkatársaim előtt, hogy egyedül bulizok?

Figyelt kérdés

Soha nem hívnak sehova, ha én hívom őket nem jönnek el. Ők menőbbek, én inkább lúzer. Kérdezték, hogy megyek-e a Soundra vagy otthon fogok ülni egyedül mint mindig, erre rávágtam hogy a barátaimmal megyek. Nagyot is néztek, aztán gondoltam egyet és tegnap tényleg elmentem, de persze egyedül.

Egész jól éreztem magam, de aztán megláttuk egymást. Látták hogy egyedül vagyok ott. Persze gondosan elkerültek engem, de az egyik jól kiröhögött és megveregette a vállamat ahogy elment mellettem. Az egyik csaj meg odajött és azt súgta nekem “azt mondják lúzer nyomi vagy”. Velük volt de nem értettem minek jött oda hozzám? Ő is csak kinevetett vagy szólni akart hogy rosszakat mondanak rólam?

Bevallom kicsit reménykedtem benne, hogy csatlakozhatok hozzájuk egy kicsit, befogadnak. Próbáltam úgy is csinálni mintha körülöttem lévőkkel lennék, de mind külföldi volt már ránézésre is.


Mennyire égettem be magamat? Már bánom hogy elmentem egyedül.


2019. júl. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de -akár egyedül, akár csoportosan- a Soundra a nyomik mennek, akik együtt akarnak lenni a többi nyomivel, hogy ezáltal ne érezzék magukat nyominak...

(Miközben azok.)

2019. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ibiza2019 válasza:
89%
Hát öreg nekem rengeteg barátom van és ismerősöm mindenfele. Mégis egyedül szeretek a legjobban szórakozni menni. Akkor megyek és oda ahova akarok nem függok a társaságtól. Arra a koncertre mész amelyikre akarsz. Rengeteg előnye van. Ha lazább lennel és nem ezen gorcsoltel volna ...hanem elengedted volna simán velük is bulizhattal volna..majd egy idő után kozolhetted volna hogy lépsz másik koncertre....pá :)
2019. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Már bocsi de ha ez tényleg igaz akkor nem neked kell szégyenkezned
2019. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez az ő szegénységi bizonyítványuk ahogy viselkednek.

Ha nem hívnak, minek foglalkoznak azzal, hogy te épp kivel hova mész?! Szerintem sem neked kell szégyenkezned. Nem tudom hány évesek vagytok, ha munkatársak akkor gondolom nem tinik. ahogy leírtad a sztorit, kb. ilyen tinikori cukkolás jutott eszembe, szóval irtó gyerekes kollégáid lehetnek.

Ne foglalkozz velük. ha egyedül mész bulizni akkor egyedül mész!! :)

2019. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!