Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokott egyedül kószáln...

Más is szokott egyedül kószálni éjszaka csak úgy, a magányos létezés öröméért?

Figyelt kérdés
Sokszor kimegyek éjjel, sétálok kihalt sétányokon, parkokban, ülök vagy fekszem a csillagok alatt egy réten, szántóföldön, erdőben, szeretem figyelni a tücsköket, a szél hangját, és gondolkodni mindenfélén. Azt furcsállom, hogy ilyenkor szinte soha nem látok senkit. Ebből arra következtetek, hogy eléggé egyedül vagyok ezzel a hobbimmal. Mások is csatangolnak így egyedül?

2019. júl. 2. 22:59
1 2 3
 1/25 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
91%

Én mindig gondolkodom,hogy ki kéne menni.

Talán egyszer meg is teszem.Szeretek úgy magamban sétálni.🤗

2019. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Én is szeretem pont ugy,mint a mákostésztát. :D
2019. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék, csak félek meg anyum is biztos féltene, meg így se viseli jól hogy szeretek egyedül lenni.

De ha elköltözök akkor tuti kipróbálom.

16L

2019. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

16 éves lányoknak azért nem javasolnám, hogy kihalt helyeken sétáljon éjjel, de még nappal se nagyon, bármilyen jó dolog is. Ritkán, de előfordulhat valami perverz, erőszakos ember, akivel ha összefutsz, utána legközelebb már csak a bűnügyi helyszínelőkkel lesz "randid". Persze ha lesz fiúd, aki szeret veled kettesben lenni ilyen helyeken, az is lehet jó.


Van egy lány-barátom, akivel néha kifekszünk egy hegytetőre hullócsillagot nézni, beszélgetünk, és órákig elvagyunk így. Ő általában elalszik mellettem egy idő után, én onnantól csak csendben bámulok tovább.

2019. júl. 2. 23:31
 5/25 he84 ***** válasza:
Én csak nagyon ritkán érzek ilyen éjszakai kimenést. Egyrészt azért nem, mert egyedül nem szívesen és félek némiképp, másrészt meg nyáron este több a szúnyog kint.
2019. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 he84 ***** válasza:
Elírtam, úgy értettem hogy éjszakai kimenésre ritkán érzek késztetést. Plusz esetleg egy régi baráttal, de neki ilyenkor nem mindig van kedve, vagy nem ér rá.
2019. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is kimennék úgy imádnám de tele van minden vad kutyákkal és szúnyogokkal.

Tegnap kint voltam a teraszon éjjel, erre ma orvosnál voltam a csípésekkel

2019. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
he88: Éjjel alig van szúnyog, még vízparton is. Napnyugta után van egy hatalmas inváziójuk (tópartok, mocsarak környékén), de amikor teljesen besötétedik, nagyrészt eltűnnek. Ha nem, akkor ott a Vape Herbal. :)
2019. júl. 2. 23:47
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni, de szívesen mással tartanék, amikor elmegy valahová. Bár az erdőben azt hiszem kicsit félnék, gyerekkoromban hasonló helyzetben nem féltem, mert voltunk vagy huszan az erdőben, lámpákkal. Van a közelben egy magas hely, évente egyszer, amikor éjszaka a legtöbb hullócsillag várható, szerveznek hullócsillagnézést, amire évek óta elmegyek. Imádok feküdni a sötétben a füvön, nézve a csillagokat, hallani az örömhangokat, mikor valakik pont jó irányban néznek és látnak egyet. Tavaly láttam én is, kívántam, de úgy néz ki, ha idén is megrendezik, ismét egyedül megyek.
2019. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Augusztus 11-12 -én van a Perseida meteorraj maximuma, az a legnépesebb az összes közül. Akkor szoktak rengetegen kint lenni pl. a Normafán, meg más, könnyen elérhető réteken. Néha egész kis fesztivál alakul ki a nézőkből, ezeknek jó hangulata szokott lenni. Én is voltam ilyen eseményeken, de néha jobban szerettem olyan helyről figyelni, ahol csak én voltam, esetleg még pár ember. Egyik kedvenc ilyen helyem Nagykovácsiban a Nagy-Szénás hegy teteje.
2019. júl. 3. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!