Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok aludni. Lehet ettől?

Nem tudok aludni. Lehet ettől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég rég óta nem tudok aludni, csak hajnali 2 fele tudok elaludni, és akkor is már nyolc órakkor fent vagyok, illetve nagyon kényelmetlenül alszok. Nagyon sokat fáj a fejem, nem komoly, de idegesítő, amikor felkelek már fáj, egészen lefekvésig. Mintha kezdenék depressziós lenni. Egész nap bent fekszem, semmihez sincs kedvem. Ez lehet az miatt, mert nagyon magányosnak érzem magam, és úgy érzem nem lessz sose senkim? :(

2019. júl. 8. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez inkább azért van, mert nem iszol elég folyadékot.

Kőkeményen depressziós vagyok, a depitől nem fog fájni a fejed és a kialvatlanságtól se túlságosan. De a folyadékhiánytól nagyon. És az simán tud levertséget is okozni.

Én is elég keveset iszom, de volt időszak, amikor többet erőltettem le a torkomon és jelentősen jobban voltam akkoriban. Pedig ugyanúgy nem kezeltem a depressziómat, és nem volt rózsás az életem se akkor, se most.

Másrészt: szoktál nap közben szundítani? Ha igen, azt marha gyorsan felejtsd el.

2019. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktam nap közben aludni. Illetve elég sokat iszok. :)
2019. júl. 8. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Akkor menj vele dokihoz, hátha valami nyomelem hiány vagy efféle. Nem kell mindig mindent a depresszióra fogni, max ha maga az orvos mondja azt.
2019. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!