Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek még rocker / metál...

Léteznek még rocker / metál (os) csajok? :/

Figyelt kérdés

Komolyan én nem akartam senkivel se lefeküdni vagy felszedni vagy akármi, csak metál zenéről akartam dumálni lányokkal, zenéket cserélni stb... de sehol nem találok ilyenre lehetőséget, felmentem pl Tinderre szétnézni, csak a fake plázacica nők vannak ott, próbáltam facebookon keresni de ott senki sem ír vissza, mit csinálok rosszul? :D


Nem vagyok nagy rocker, sőt, külsőleg tök átlagos, de az utóbbi években beleszerettem a metál műfajba, és olyan kis tapasztalatlan vagyok hogy csak Spotifyból tudok tájékozódni kb.


Hogy konkrétan mikre gondolok pl: Eskimo Callboy, Dead by April, The Unguided, Alestorm, Bullet for my Valentine...


Ha esetleg itt van valaki aki hasonló dilemmába van, az írjon kérem :D


26/F



2019. júl. 9. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Szia. Nekem van párom, de elmondok valamit.

Nem nézek ki tipikus rockernek, pedig egyszerűen imádom a rockot és a metált. Egyszerűen csak szeretem a színeket is, illetve nyáron megsülnék teljesen feketében.

2019. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Már hogyne léteznénk :) Tessék, pár zenerar: Pantera, Motorhead, Black Sabbath, Judas Priest, Down, Crowbar, Pro Pain, Sick of it all. Ezek különféle műfajok, heavy metaltól hardcore-ig, ha valamelyik megtetszik annak a vonalán elindulhatsz. Ha inkább a prog vonal jönne be, akkor jó példa a Tool, Deftones, Gojira, Architechts, Employed to Serve, vagy pl. Messhugah jó példa a matekmetálra, Alice in Chains a grunge-ra. Én úgy is szoktam új zenéket keresni, hogy megnézem, a kedvenc zenekaraim tagjai még milyen más zenekarokban játszanak/játszottak, illetve a Spotify rádiók, playlistek között is keresgélhetsz.
2019. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
a spotifyon kultúrálódtam én is de egy idő után már csak ugyan azokat játsza újra meg újra, szóval eléggé meguntam ott :D Amikor meg arra megyek hogy "hasonló előadók" hát nagyon nem hasonlóak max hogy abban is van gitár meg dob :D
2019. júl. 10. 16:33
 14/16 anonim válasza:
50%

Én is metálos vagyok. 😁

16/L

2019. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tim Ravel ***** válasza:
" Mindhalálig rock N roll"- Pokolgééép!!!!! Az eredeti felállásban!!!!! Levelező társat keresek én is, rocker csaj személyében! 43/f
2019. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem lehet kinőni... Ezt nem is értem. Világ életemben a rock/metal volt a favorit a zenei műfajok között. 27 éves nő vagyok.

Persze meghallgatok mást is, klasszikusokat, musical-eket, de nekem a metal az örök. Youtube, Spotify nálam is mennek. Néha kicsit keményebbek, néha light-osabb.

Pantera, hmmm. Most megyek, meg is hallgatok pár számot tőlük. 🤘

2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!