Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért untat minden és mindenki?

Miért untat minden és mindenki?

Figyelt kérdés

Már 1 éve azt érzem, hogy nincs kedvem senkihez/semmihez. Egyébként tavaly érettségiztem, jelenleg dolgozok.


A lényeg az, hogy bárki elhív magával valahova mindig lemondom , bármi legyen is a program. Erre nem megoldás az, hogy erőt veszek magamon és elmegyek, mert nem jó, nem érdekel.


Ha ír valaki megesik, hogy 1 nap mire visszaírok, mert olyan szinten semmi kedvem társalogni..


Van hogy egész nap fekszek, zenét hallgatok, de leginkább rengeteget alszok (végülis ehhez van kedvem)

Már nem akarok vásárolni (pedig megtehetném) , utazni amúgy sem szerettem sosem, barátaim untatnak. Barátot sem akarok.


Komolyan az életem lett az alvás..nagyon sokat tudok aludni/feküdni

Az a baj, hogy a céljaimat is túl könnyen teljesítem (pedig nem könnyűek) ..


Miért lettem ilyen? Soha semmit nem várok, nem érzek különösebb izgalmat események, találkák miatt..

Egyébként nekem ez nem gond, megfelel így csak régen nem ilyen voltam. Bár régen minden újdonság volt .. lehet azért?

20/L


2019. júl. 15. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fásult lettél valamit, majd ez is elmúlik.
2019. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamitől*
2019. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán ideje váltanod.
2019. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%
Szia!Én 50 éves vagyok és én is küzdöttem,küzdök hasonló problémával.Az alvás,egyfajta menekülés a valós világból,mivel ha alszunk akkor boldogok,nyugodtak vagyunk,"oda" nem tud behatolni senki.Kiégés is lehet ez az ákllapot.Pszichológushoz kell menni.Sokat segít.Rávezet arra,hogy kibillenj ebből az állapotból.Jót tesz ha természetben,erdőben sétálsz sokat,és csak figyeled.Leülsz és csak nézed a fákat,növényeket./Fűben,fában orvosság szokták mondani,igaz nem csak erre/A madarak csicsergését hallgatod,aztán majd jön egy belső hang,ami megadja a választ mindenre,nem rögtön csak türelem.A lényeg,hogy megtaláld azt amiben örömöd leled.Hobbi.Menj minél több rendezvényre,ahol emberek vannak.Nem kell velük beszélgetned,elég,ha csak ott vagy.A jóga is segit.Ott,ha jó oktatót fogsz ki,figyel rád.Szinte megérzi,mi a bajod és olyan gyakorlatokat épít az órába,ami neked is segít,úgy,hogy te nem is beszélsz vele a problémádról.Lehetőleg idősebb legyen az oktató,mert a fiatalok egy kicsit másabbak.Ez saját tapasztalat.Hidd el.A benned élő gyermek/aki te vagy magad/ is tudja,hogy most milyen állapotban vagy,azért mondod azt,hogy nem ilyen voltál,tehát vissza tudsz térni eredeti önmagadhoz.Sok sikert és kívánom a legjobbakat.
2019. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami új hobbit de ami a fő szempont hogy azt találd meg önmagadban, mi a gyökere annak és mikortól jött ez a változás az életeben. Mi ez a monoton érzésed mindenkinek és mindenhez? őszinte legyél magaddal, mert csak te tudod a választ. Lehet olyan lesz a válasz, amire nem is számítottál. Voltam egyébként én is ilyen de nekem a motiválatlanság és a céltalanság volt az ami miatt nem találtam sehol és semmiben a kedvemet sem a helyemet. 22/F
2019. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján ki vagy égve teljesen.
2019. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
El kezdtem olvasni a kérdést de nem volt kedvem befejezni, szóval nem tudom biztos
2019. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdesz depressziós lenni. Ez persze nem biztos, de amiket leírtál, az a fokú közöny és érdektelenség a depresszió egyik velejárója.


Tudsz valaminek örülni? Ha semminek, akkor legalább egy pszichológust keress fel, mert túl fiatal vagy ahhoz, hogy kiégett legyél (az tud kiégni , aki előtte ég).

2019. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!