Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyakorló ápoló melyik...

A gyakorló ápoló melyik bérkategória?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, ez az Ápoló 54 képzéssel megszerzett képesítés. Akkor ez az E kategória.
2019. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igen 54
2019. júl. 25. 16:31
 3/5 anonim válasza:

Régi kérdés, de engem most foglalkoztat. Okj 5472302 gyakorló ápoló végzettséggel kit melyik fizetési kategóriába soroltak be?

Sajnos egyre több kórház próbàlkozik elsumàkolni az "E" kategóriát. Ami nagyon elszomorító!

2020. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Ápoló 54 kategóriában végeztem 12 éve. "E" besorolású vagyok.
2020. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is "E" kategória. Itt most nem akarom kiírni az illetékes kórházat, ahol egy hozzátartozómat "D" kategóriába sorolták. Én már többször elolvastam az erre vonatkozó jogszabályt,mely szerint az én értelmezésem szerint emelt szintű technikusi végzettségnek számít, ezért "E" fiz.kategória. A munkavállalót pedig azzal etették, hogy azért "D", mert más a kompetenciája, mint az 55-ös okj ápolónak. :D
2020. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!