Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább állásinterjús kérdés, amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Miért akar nàlunk dolgozni?? Na vajon miért bameg?? Gondolom magamban.
2019. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy mi a szellemállatom/lélekállatom (angolul "spirit animal", nem tudom jól lefordítani). Már elkezdtem nevetni rajta, amikor leesett, hogy ezt bizony komolyan gondolják.. Utána már valamiért nem akartam ott dolgozni.. :D
2019. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Megkerdeztek, hogy mit szolok az akkori kormanyhoz, kormanyföhöz (nem politikai vonalon dolgoztam volna), illetve, hogy mikor akarok gyereket. Ez kapasbol 2 olyan tema, ami elvileg nem jöhetne fel allasinterjun...
2019. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Megkerdeztek mikor akarok kezdeni...:D erre mondtak hogy mult heten kellett volna :p
2019. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
/Van nagymama?/
2019. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Bébiszitterként dolgoztam. Egy apuka megkérdezte, hogy mit vállalnék be azért, hogy megkapjam a munkát
2019. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Egy állami cégnél kérdezte az igazgató:

- Miért akar nálunk dolgozni?

Erre én:

- Jajj apu, ne szórakozz már!!! :) :) : )

2019. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek témával kapcsolatban régebben azt kérdezték, hogy mikor szeretnék, de ha az igazat mondtam, azt sosem hitték el, mármint, hogy nem szeretnék gyereket. Most már 40 fölött vagyok, de fiatalabbnak látszom, most a van-e (kis)gyermekem kérdés a nyerő. Tapasztalatom szerint manapság nem kérdeznek "marhaságokat" pl. mit vinnék magammal egy lakatlan szigetre, milyen állat lennék, mi a kedvenc zeném, utoljára ilyesmiket a 2000-es évek elején hallottam, bolti eladói munka lett volna.
2019. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

-Miért nem a saját szakmámba dolgozom? (mert oda nem kellek)


-Van-e gyerekem, mikor akarok. (ha őszintén mondom, hogy nem akarok nem hisznek nekem)


-Van-e párom és hol és mit dolgozik?


34N

2019. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

utolsó vagyok +1


Mennyi volt az eddigi fizetésem? (hol és mennyit kerestem eddig)

2019. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!