Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is van olyan érzése...

Másnak is van olyan érzése állásinterjúkkor mintha a munkaadó tenne szivességet azzal hogy felvesz és rabszolgaként termelhetsz neki?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen érzésem van az interjukkor. Vizslatnak kérdezősködnek kb ugy bánnak az emberrel mintha kisebbrangu lenne a munkaadonal. Mint egy diak a felelesnel. Nagyon nem szeretek allasinterjukra menni. Masnak is van hasonlo erzese?
2019. júl. 25. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az interjún kedvesek. Mikor már dolgozom nem. Akkor mindenki szereti kimutatni milyen okos ügyes. És hogy én csak kezdő vagyok és szerencsétlen.


Vendéglátás:D

2019. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így mukodik ez ma Magyarorszagon. Amig az ember nincsen tisztaban a sajat ertekeivel es nem kepes egy olyan szolgaltatast nyujtani (az ertekeire, tudasara, tapasztalataira alapozva), amivel kapcsolatban o mondhatja meg, hogy mennyiert dolgozik. Amig nem vagy a sajat magad fonoke, addig gyakori jelenseg lesz az, amit leirtal.


En is így tapasztalom fiatal palyakezdokent es mar most elegem van ebbol az erzesbol, ezert mar kerdesem a kiutat (sajat vallalkozas otlete).

2019. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nő 2 órán keresztül nyaggatott az allasinterjun. Mondom neki neharagudjon de erre a rabszolgamunkara ennyi penzert, ennyit nyaggatni az embert. Csak nézett mint a moziban, hogy mi van, nem ertette, folytattam, ha kell munkaerő jelentkezzen ha nem akkor ne raboljuk egymas idejet. Kb 2 het után felhivott, hogy felvagyok véve. Elmentem, nem volt jo melo, keves penz, de a kollektiv baratsagos volt. Azota mar valtottam egy jobb helyre.
2019. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok meg annyi, hogy a masik helyen az allasinterju annyi volt, hogy akar dolgozni? Mondom azert jöttem el az interjúra. Ok, mikorra intezi el a felmondast a j3lenlegi munkahelyen? Valasz: 3 honap. Ok akkor meg jelentkezem. 3 nap után hivott, fel van véve, ha szabad hivjon fel. Letelt a felmondasi idő, masnap beleptem az uj helyre.
2019. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak az olyanok érzik, akik feszültek az interjún és nincs önbizalmuk. Én nagyon közvetlen és megnyerő szoktam lenni. Nincs sok tapasztalatom, mert pályakezdő vagyok, de simán tudok úgy beszélni full nyugodtan, mintha csak egy ismerőssel csevegnék. Szoktam mosolyogni (nem műmosoly) és elég kommunikatív vagyok. Néha még én is megmosolyogtatom az illetőt. Ha olyat tapasztalok, ami nálam nem oké, akkor én azt közzé is teszem számukra. Nemrég hívtak volna dolgozni, de már egyből parancsolgattak, hogy hova kellene mennem másnap és mit csináljak. Na mondom köszönöm, de én ebből nem kérek. Tegnap szintén interjún voltam és annyira jól elbeszélgettem a fiatal ügyintézőkkel, hogy ma már hívtak is hogy fel vagyok véve. Nekem eddig sose volt problémám az interjúk során, és pont hogy úgy érzem nekik rám vam szükségük, és ha nem úgy állnak hozzám, akkor keressenek mást. Ha már a legelején nem adják meg a tiszteletet, akkor később még ennyire se fogják.
2019. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden interjú ilyen, ahol most dolgozom, ott a vezető csak felsorolta a fontosabb tudnivalókat, fizetés, munkaidő stb, amolyan "ez van. tetszik-nem tetszik" érzésem volt. Egyszerű komissiózó munka egyébként, de a hirdetés szerint agilis blablabla személyeket kerestek. Mondjuk keresni bárkit lehet, találni már nem biztos.


De volt olyan is, hogy már az interjúra úgy akartak behívni, hogy felhívtak 12.10-kor, hogy 13.00-ra menjek interjúra, mondtam, hogy vidéken lakom, a fél 2-es vonattal tudok menni, fél 3-ra érek oda legkorábban. Mire az volt a válasz, hogy akkor jöjjek 2-re, mondtam, hogy akkor nem érdekel az állás és kinyomtam a telefont. Ez előfordult már úgy is, hogy vasárnap este 8-kor hívtak, hogy hétfőn reggel 9-re menjek interjúra, de oda sem mentem, mert utálom, ha ugráltatnak és parancsolgatnak.

2019. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!