Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg dolgozok egy munkahel...

Jelenleg dolgozok egy munkahelyen másfél hétig,12-14 órákat vagyok ott egy nap, egy protekciós munka. Én viszont nagyon ugyerzem hogy nem bírom es nagyon szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmondhatom e a munkát úgy hogy protekcios, főleg hogy aki által itt vagyok valószínű nagyon szegyelné hogy engem ajánlott és rontaná a munkáltató véleményét az ő irányába is, viszont se mentalisan se fizikailag nem bírom ezt a helyet. Nem tudom mit tudnek tenni, másfél hét nem a világ vége, de már most rosszul vagyok
2019. júl. 25. 23:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%

Most erre mit mondjak? A legtöbb embernek nincs lehetősége válogatni, hogy mit és hol dolgozna szívesen. Lehet hogy szar az egyik helyen, erre elmész máshová mert szakmádhoz kapcsolódik, és lehet még rosszabb lenne.

Ha ezt nem bírod akkor hogyan fogsz normál esetben évtizedeket ledolgozni? vagy majd Te is olyan leszel mint rokonom hogy míg ment a bánya, közel is volt, imádta, amikor meg bezárták már ezeket, akkor b_____tt dolgozni többé, leszázalékoltatta magát valahogyan.

2019. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Tudom könnyű mondani, de légy erős és tarts ki! Meglátod túl leszel rajta! Hát igen, márcsak azért is, hogy te se maradj szégyenben az ismerősöd előtt! Próbálj minél előbb lefeküdni otthon, hogy birjad a másnapot! Meg tudod csinálni!
2019. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt neked kell tudni. Sokan voltunk már olyan munkahelyen ahol a halálunkon voltunk, volt aki bírta, volt aki nem. Mondjuk jó lett volna tudni, hogy ez most csak nyári meló-e nyári szünet alatt és mész suliba nemsokára, vagy pedig már felnőtt vagy és kapkodsz a munkák után ahol csak tudsz.


Az biztos, hogy a munkáltató nagyon nem örülne, hogyha egy protekciós ember másfél hetet se bír ott ki és egyszer csak közli, hogy viszlát. Főleg úgy, hogy nyilván tisztában voltál vele, hogy milyen munkát kell majd végezned és mettől meddig. Én legalábbis onnantól nagyon megfontolnám, hogy engedném-e annak az alkalmazottamnak, hogy akárkit is ajánljon nekem. Én már csak azért is kibírnám azt a másfél hetet, hogy ne hozzam szar helyzetbe az ismerősöm.


De ha ezt még félre is tesszük, hova mennél utána dolgozni? Ha ilyen melót kaptál protekcióval akkor gondolom egyedül a végzettségedre támaszkodva nem találnál sokkal jobb munkákat. Ha ezt itt hagyod az elején akkor ugrik vagy a teljes fizu vagy a jelentős része. Utána mi lesz ha a következő munkahelyt se bírod, meg az azutánit se? Mindenhonnan elmész? Ez elég gyors módszere annak, hogy tönkretedd a környéken a hírneved és messzebb kelljen munkát keresned.


Én azt mondom, hogy ahogy hazaérsz irány a forró fürdő, esetleg valami kenőcsöt használj ha nagyon nullán vannak az izmaid és feküdj le aludni. Elhiszem, hogy szar, de másfél hetet azért ki lehet bírni akkor is ha szenvedsz, mindenféle maradandó károsodás nélkül.

2019. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nyári meló,idén kezdem az egyetemet. Sajnos el kellett utazni ehhez a melóhoz és itt vagyok egy átlagosnál kicsit szarabb szallason, szóval egyáltalán nem tudok hazamenni.
2019. júl. 26. 00:01
 5/24 A kérdező kommentje:
Szóval simán kibirnam,de így hogy nem otthon vagyok így ez is egy szenvedés. Főleg hogy meg külön szobam sincs, hárman vagyunk egy szobában. Itt viszont csak protekcióval lehet dolgozni, ha egyszer elmegyek többe már nem jöhetek.
2019. júl. 26. 00:03
 6/24 A kérdező kommentje:
Illetve a munkakörröl én a munkakezdés napjáig nem sokmindent tudtam.alapjaraton magával a munkával semmi baj nincs.én magát a helyszínt és a munkatársakat nem tudom elviselni. A főnökök akik nem az én főnökeim minősíthetetlen stílusuak.....
2019. júl. 26. 00:05
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát azt át tudom érezni, hogy mennyire szar elviselni a gyökér embereket, én sokáig voltam ilyen környezetben. Viszont ha most kezded az egyetemet akkor én azt mondom, hogy ne hagyd ott a tuti állást, lehet, hogy kezdésig már nem találnál újat, a pénz meg eléggé jól jön egyetem közben. Így, hogy nem is magával a munkával van a baj, én a helyedben tényleg kibírnám ezt a másfél hetet.
2019. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nincs szugsegem a pénzre. Egy fesztiválon dolgozok, nem is kapunk sok pénzt. Most derült ki hogy holnap 5:20kor indul a buszom a falu másik végéből:) max 3 órát tudok így aludni. És nyilván az idegtol meg most sem tudok
2019. júl. 26. 00:30
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

Üdv a való életben. Másfél hét? Ne röhögtess. Az bőven semmi. Fogd fel túlélő tábornak. Ami nem öl meg, megerősít.

Az ember 48 órát is kibír alvás nélkül, nekem a 72 a rekord eddig. Évekig dolgozam úgy, hogy alig pár órát aludtam éjjel. Meg olyan körülmények közt laktam, ahonnan nekem nem volt hova hazamenni, mert az volt a haza, hogy inkább le se írom.

És te ilyenért sírsz? Hát... Ideje feltornázni a korlátaid egy kicsit magasabb szintre. Különben az egész életét végig fogod picsogni.

2019. júl. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
9: Csakhogy ha nem alussza ki magát az ember, folyamatosan ott a rizikó, hogy valami baleset éri. Épp ezért nem bírom, amikor valaki így játssza a munkahőst, mint te, és a főnök rá hivatkozva tőlem is elvárja, hogy hát ha neki nem probléma, akkor nehogy már nekem az legyen.
2019. júl. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!