Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg dolgozok egy munkahel...

Jelenleg dolgozok egy munkahelyen másfél hétig,12-14 órákat vagyok ott egy nap, egy protekciós munka. Én viszont nagyon ugyerzem hogy nem bírom es nagyon szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmondhatom e a munkát úgy hogy protekcios, főleg hogy aki által itt vagyok valószínű nagyon szegyelné hogy engem ajánlott és rontaná a munkáltató véleményét az ő irányába is, viszont se mentalisan se fizikailag nem bírom ezt a helyet. Nem tudom mit tudnek tenni, másfél hét nem a világ vége, de már most rosszul vagyok
2019. júl. 25. 23:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező: Ha a pénz nem fontos, én otthagynám. Ahogy írom, oké, hogy csak másfél hét, viszont ha valami baleset ér a kialvatlanságból eredően, az viszont életre szóló maradandó lenyomatot szülhet.
2019. júl. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3%

A munka nekem nem volt választható opció. A lakhatás se. Nem azért nem aludtam, mert nekem az olyan hú de jó volt, de ismétlem, évekig kellett ezt játszani. Választás nélkül. De ennyi erővel az utcára se menj ki kávéért meg cigiért, ha nem alszod ki magad, mert elüt a kocsi.

Az ember küszöbei edzéssel kitolhatóak, és az az embernek is jó, ha mert kimarad egy éjszaka (bármi miatt) akkor másnap nem lesz teljesen hasznavehetetlen.

A hisztibe és önsajnálatba amúgy több energiát fektettek, mintha csak simán csinálnátok, amit kell.

2019. júl. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

12: Olyan nincs, hogy évekig KELL játszani, csak olyan, hogy valaki nem fektet kellő energiát abba, hogy váltani próbáljon.

Velem egyszer esett meg, hogy már majdnem 24 órája ébren voltam, és meló közben nem sok híja volt, hogy mellé nem léptem, és le nem zúgtam egy mély lépcsőn. Akkor mondtam, engem nem érdekel, mit pampognak, megyek hazafele. Alkalmi meló volt, oda azóta többet nem hívtak, de nem is hiányoznak. És hozzáteszem, eljárok edzeni, már akkor is jártam.

Mondom, muszáj munka nincs, csak emberek, akik hagyják kizsákmányolbi magukat.

2019. júl. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
kizsákmányolbi=kizsákmányolni
2019. júl. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor mondom másképp. A munkahelyen pihentetőbb és békésebb volt, mint "otthon". Ágyban fekve nem tudtam aludni. Nem azért mert kidolgoztam a belem. Később megoldottam azt az élethelyzetet is, de mentálisan lassan jöttem helyre és még a mai napig rosszul alszom. Hozzá lehet edződni. És mondom még: ha kimész az utcára, vagy csak otthon mászkálsz fáradtan, akkor is bele tudsz halni. Jobban oda kell figyelni és lassítani, ha az ember fáradt. Ennyi.
2019. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%

Legy eros es tarts ki??? Ne vicceljetek mar. 1,5 hetrol van baratom.

Majmoljatok a nyugatot de pl svajcban evente be kell menni 1 honapra a katonasagba szivecskem es nem kerdezik meg akarod e. Ha szolnak menned kell. Egyismerosom eskuvoje utani napon kellett bemenjen. Naszut tolodott. 2019-et irunk.

Te meg egy szaros munkat nem birsz 1,5 hetig vegezni. Teged sem eros kezek neveltek... ami azt jelenti ha nem kapod ossze sajat nagad ku rvara szenvedni fogsz ebben a kapitalista vilagban... mert vagyaid gondolom vannak...

2019. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
16: És ha balesetet szenved a másfél hét alatt (teszem azt szilánkosra törik a karja vagy a lába), akkor is majd avval vigasztalja magát, hogy ki lehetett bírni, hisz csak másfél hét volt?
2019. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15: Nos, én fáradtan nem is nagyon megyek boltba, sétálni vagy edzeni se.
2019. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kitartás ez a másfél hét nagyon gyorsan eltelik.
2019. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok! Egy 18 éves lány vagyok. Nem megfelelőek a körülmények a 12-14 óra munkához, nem aludtam ejjel egy feloranal többet. Egy ideig még bírom, de epilepszia hajlamom van pl, a kialvatlansag pedig rohamot idézhet elő. A munkát nagyon nehezen lehet megszerezni, csak olyanok johetnek akik valakinek a valakijei. Alapjáraton a munka teljesen oke, de valószínű ma sem csinálok semmi érdemlegeset és ez bosszant mivel szetunom magam. Persze massal nem foglalhatom el magam, de munka meg nincs. Nem tudom mit csináljak, még itt maradok egy ideig és meglatom
2019. júl. 26. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!