Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg dolgozok egy munkahel...

Jelenleg dolgozok egy munkahelyen másfél hétig,12-14 órákat vagyok ott egy nap, egy protekciós munka. Én viszont nagyon ugyerzem hogy nem bírom es nagyon szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elmondhatom e a munkát úgy hogy protekcios, főleg hogy aki által itt vagyok valószínű nagyon szegyelné hogy engem ajánlott és rontaná a munkáltató véleményét az ő irányába is, viszont se mentalisan se fizikailag nem bírom ezt a helyet. Nem tudom mit tudnek tenni, másfél hét nem a világ vége, de már most rosszul vagyok
2019. júl. 25. 23:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19%
Irigylem a problémáid. Epi ide vagy oda.
2019. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20: Hát így már kezd egy kicsit érdekes lenni. Eddig azért hoztam fel opciónak, hogy hagyd ott mert azt írtad a kérdésben, hogy fizikailag se bírod azt a helyet, de most meg már ott tartasz, hogy a munka az teljesen oké lényegében semmit nem kell csinálnod és csak unatkozol. Hát aközben elég esélytelen, hogy akármilyen súlyos baleset érjen. Unatkozásba még nem rokkant bele senki. Éjszakát pedig megoldhatnád egy füldugóval. Másfél hetet így azért ki lehet bírni.


Ettől függetlenül a döntés még mindig a tied, ha nem kell neked a pénz meg nem zavar, hogy az ismerősöddel is kiszúrsz azzal, hogy ő odavitt téged protekcióval, te pedig nem vagy képes másfél héten keresztül semmit csinálni akkor még mindig felmondhatsz.

2019. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Tegnap nem tudtam semmi érdemlegeset csinálni, ma már egesznap dolgoztam
2019. júl. 26. 20:29
 24/24 anonim ***** válasza:
Sikerült kibírni?
2019. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!