Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üzemorvosi vizsgálat? Magas...

Üzemorvosi vizsgálat? Magas vérnyomás?

Figyelt kérdés

Sajnos állandóan extrém magas a vérnyomásom már fiatalként, nem csak picivel átlag feletti. Első munkámhoz készülök, irodai munka lenne... de tudom, hogy emiatt meg is tagadhatja az üzemrovos az engedélyt. Mire számítsak, vagy ilyen munkánál elnézőbbek? Kinek mi a tapasztalata, akinek kórosan magas vérnyomás értéket mértek már a vizsgálat napján?

.

Azt olvastam nemzetközi kutatásoknál, hogy vannak emberek, akiknél természetesen magas a vérnyomása, vagy a koleszterine stb... De sajnos ez van.



#magas #vérnyomás #üzemorvos vizsgálat
2019. júl. 27. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az, szedek rá vérnyomáscsökkentőt. Erre nem gondoltál?
2019. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A háziorvoson azt mondta még egy kicsit várjunk, és próbáljuk meg más módszerekkel levinni, aztán jöhet a gyógyszer.


De a kérdésem, ha így is magas lenne, vagy elárulom, már eleve, hogy ilyen betegségem van, akkor általában megtagadják, vagy sem?

2019. júl. 27. 16:11
 3/14 A kérdező kommentje:
Apám szed vér-nyomáscsökkentőt, ő már ezer éve ... amennyire stresszelek az eredménytől lehet kérek tőle 1 szem tablettát előtte. Vagy Előtte való két napban... Csak annyi félét olvasni interneten, hogy emiatt vagy amiatt tagadták meg...
2019. júl. 27. 16:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vérnyomás csökkentő gyógyszerek. Orvos felírja.
2019. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elutasitani úgyse. Nekem is 140 volt ha jol emlekszem.
2019. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a vérnyomásod? Irodai melótól nem fognak eltiltani, inkább olyan munkáknál gáz, mint pl sofőr, vagy gépekkel dolgozó, vagy nagyon megterhelö fizikai munka. Szerencséd hogy irodai. Nekem ingadozo..gyógyszer mellett néha 160/100, de ez csak havi pár napon ilyen magas.Én takarítok, azt is szabad.
2019. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bevegyél apukád tablettájábol, isten őrizz!! Az egészségeddel ne játssz, ha becsapod az orvost, félrekezel és rengeteget ártasz magadnak!! Másrészt nem biztos, hogy a neki felírt tipusú gyógyszer jó lenne neked is, az adagolásról nem is beszélve. Mondd meg a dokinak az igazat, ne félj, millió ember él igencsak magas vérnyomással, nem fognak a munkától eltiltani. Ha mégis, amire minimális az esély, az az egészséged érdekében lenne és ha beáll a vérnyomásod a neked felírt gyógyszerre, akkor dolgozhatsz, amit akarsz.
2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az annyira "extrém" magas, asszem túlzol!
2019. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom beszedni. :) De nah, nagyon parázós típus vagyok.... ha ilyen vizsgálatokról van szó. Főleg ha tudom, hogy valami nem is fog stimmelni.
2019. júl. 27. 18:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy fel a nyomásod dokinál, mert parázol. Nyugtatóteát ihatsz előtte.
2019. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!