Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Behívtak a munkaügyibe "munkae...

Behívtak a munkaügyibe "munkaerőpiaci szolgáltatás felajánlása céljából", aki volt már ilyenen, mit takart?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mehetsz közmunkára. Remélem. XD
2019. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Munkaerőpiaci szolgáltatások rész.

2019. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es.

Személyes tapasztalatot is szívesen vennék, hogy mégis hogyan zajlott egy ilyen "beszélgetés".


1: a múltkor közmunkára már kaptam közvetítő lapot, ahhoz nem kellett bemenni, kiküldték, de betelt mire eljutottam a céghez. Bánná a fene, nem jó itthon ülni, csak több az a 70 is, mint a semmi, meg nem kellene a tb-ét fizetni.

2019. júl. 29. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem te voltál az, aki összetépte a papírját, akkor talán még szóba is állnak veled. Bocs, de túl sokan nyomatják itt a munkaügyi központos ál-kérdéseiket, elég nehéz kiszűrni a valósat.
2019. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem téptem össze semmit 5-ös, meg szoktam nézni, ha ajánlanak valamit.

Ilyen papírt még nem láttam, ezért érdeklődök, hogy mire számíthatok.

2019. júl. 29. 18:55
 6/8 anonim válasza:

Szia Kérdező? Voltál a munkaügyibe?

Mi volt ? Helyileg hol vagy ?

2019. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért rángattak be, hogy megkérdezzék, hogy az adataim helytállóak-e, cím, telo szám, iskolai végzettségek, meg van-e valami munkahely kilátásban, ott nem tudtak semmit ajánlani. Aláírni nem kellett semmit, és papírt se kaptam, így ezt telefonon is megkérdezhették volna nyugodtan, pipa voltam utána, hogy ilyenért be kellett menni, ráadásul még pénzbe is került ez az út a semmiért.
2019. aug. 10. 07:46
 8/8 anonim válasza:

Fú, ennek akkor aztán volt értelme.... :)

Köszi a választ!

2019. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!