Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtatok már úgy fel hogy...

Mondtatok már úgy fel hogy nem volt új helyetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 13:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 9-es vagyok és én bizony szellemi munkát végeztem mindig is, külföldön is ebben helyezkedtem el, szinte azonnal. Ha a kérdezőnek is megvan a nyelvtudása és van hozzá szakmai tapasztalata, akkor miért ne helyezkedhetne el irodában?
2019. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

"Mert mindig kell az ember. "


Igen, de külföldön sem szeretik a léhűtőket, és ott még annyit sem érsz, mint egy helyi hajléktalan.

2019. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12es ez nem igaz,ott idegenként normálisabban fogadtak mint itthon,

Persze dolgozni és teljesíteni kell,de azt itthon is.

2019. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer igen.

Folyamatosan egyre jobban szenvedtem a munkahelyemen, de eleinte még több pozitívum volt, mint negatívum. A végzettségeimben nem sikerült elhelyezkednem, pedig egy részüket munka mellett szereztem, sok délután, szabadnap ment rá. Hezitáltam, hogy jó lenne-e egy másik irodai adminisztrációs munka.

Kényelmes a közlekedés, jó a közösség, szép a környék, mégiscsak irodai, hé-pé, nagyon jó a csoportvezető, stb-stb.

Aztán változások jöttek, így szépen elkoptak a pozitívumok, győztek a negatívumok: felmondott a nagyon jó csoportvezető, leromlott a közösség, kilátásba helyezték a költözést egy olyan helyre, ahova rosszabb a bejárás.


Én meg egyre rosszabbul és rosszabbul éreztem magam (leginkább a monoton munkától illetve másodsorban egy munkatársamtól), mogorva voltam egész nap, többször sírtam, jó esetben a mosdóban vagy eldugott lépcsőfordulóban. Már attól rossz kedvem volt, hogy bent kellett lenni.



Pár hét alatt találtam új helyet.


Azért nem akarok ebből rendszert csinálni, ez a bevételkiesés is fájt, nomeg mégiscsak kockázat.

Sok ismerősöm pár hónap után rendszeresen felmond és utána otthon pihennek, nem is keresgélnek rendesen munkát eleinte. Hogy merik meg miből telik rá?

2019. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jól beszélem a nyelvet. Ez nem okoz gondot. Egyébként én nem léhűtő vagyok, nagyon is jó munkaerő ha szabad ezt mondanom magamról. Csak éppen ezen a helyen sajnos annak ellenére hogy rengeteget bíztak rám a fizetésem nevetséges le sem írom inkább ide mennyi mert nagyon gáz. Tehát nem becsülték a munkám
2019. júl. 30. 19:07
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóról-szóra, mint a 14-es.

Másfél évig dolgoztam pü-i asszisztensként, annál jóval többet csináltam, de ezt a részét a mai napig nem bánom, csak marha kevés fizetésért tettem mindezt. És még ez sem érdekelt volna, ha a munkatársaim nem olyanok lettek volna, amilyenek. Sokszor sírtam én is, amikor a többiek ebédeltek és nem hívtak magukkal, vagy hallottam, hogy rólam beszélnek. Lépcsőfordulóban is bőgtem... Borzalmas volt. Nagyon kiutáltak, mert csendes vagyom és introvertált.

Nyaralás után visazamentem és közöltem, hogy végeztem veletek, elég volt. A semmire mondtam fel, de a híd alá is szívesebben mentem volna, minthogy még egy átbőgött napot ott töltsek. Persze a felmondási időt ledolgoztam, de az már más volt. El kezdtem visszapofázni nekik végre. Kiálltam magamért.

Nemsokra rá találtam állást, azóta itt vagyok és imádom. És megtanultam kiállni magamért, érdekérvényesíteni. Életem legjobb döntése volt.

2019. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Mint többek itt, már nem bírtam ép ésszel a főnök hülyeségét, szabit se lehetett tőle kérni, mindenbe belekötött (ez egy nagy multi volt nem kis magyar cég). 2 hó felmondási idő volt. Nem kerestem extrém módon, 3 hetet voltam otthon mikor jött az ajánlat amit elfogadtam, még 1 hónapot ráhúztam az otthonlétre.

Más kérdés hogy az a meló borzalmas lett végül (pedig nem annak tűnt) szóval fontolgatom hogy innen is felállok.

2019. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!