Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság miért munkaközvetítőn...

Manapság miért munkaközvetítőn keresztül lehet gyárba bekerülni?

Figyelt kérdés
Egyre több céghez munkaközvetitő irodák hirdetnek amit nem értek hiszen gondolom úgyanaz a folyamat beadom közvetlen a céghez behívnak tesztre meg interjúra. Munkaközvetitő meg gondolom úgyanúgy kőzvetit hogy mikor menjek be a céghez. mondjuk volt hogy jelentkeztem egy megadott céghez kétszer emailt kültem harmadszorra meg telefonáltam ....válasz igen megkaptuk az emailt jöjjön be ekkora... Szóval lehet hogy közvetítő egyből intézkedik nemtudom.
2019. júl. 31. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyárba sem csak közvetítőn keresztül lehet bejutni. A sori biodroidok toborzását és alkalmazását szokták kiszervezni: szenvedjen a fogatlan cigányokkal a munkaerő-közvetítő a céges HR helyett, ráadásul mivel kölcsönzött munkaerőről van szó, egyik napról a másikra tetszőlegesen lehet változtatni a létszámot. Az értékesebb pozíciókra közvetlenül a céghez kell jelentkezni.
2019. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!