Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyerekes felnőttek miért...

A gyerekes felnőttek miért nem mennek el óvodába dolgozni?

Figyelt kérdés

Aki nemcsak másokra nincs tekintettel, és bohóckodik, hanem úgy tesz, mintha övé lenne a világ? Konkrétan általános felsőben komolyabbak voltunk ennél. Az egyik gumikacsát nyomkod, ami kvákog, a másik buborékcsomagolást pattogtat(ott, már nem csinálja, de azért is szólni kellett, hogy hagyja abba). Ezek tényleg viccesek, én is csináltam, amikor otthon a garázsban a régi ajtóra rá volt téve ilyen fólia, és nyomkodtuk 13 évesen, de nem 20 felett. Munkában. Munkaidőben. És én vagyok a begyöpösödött, mert szóvá merem tenni.


Ezeket az embereket örömmel felvennék óvónőnek, óvóférfinak! Ott lehet egész nap ökörködni, bohóckodni, minden mókát csinálni a vele egy szinten lévő 5 évesekkel. Ezért felesleges komolyan venni magát, és elmenni az üzleti életbe.


Miközben nem tartom magam karót nyelt éldolgozónak, de vannak határok.


2019. aug. 1. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek minden szóval! Van ami túlmegy egy határon!
2019. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
talán mert az óvodában sem véletlenül pedagógusok dolgoznak...azért az felelősség...és egy gyerekes ember valószínűleg ha jópofa is, de nem biztos, hogy felelősségteljes.
2019. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
A csomagolópapír nyomkodás az kényszerbetegség, nem infantilizmus... Nekem is van. Ha nem azt akkor a kulcsot pörgetem, ropogtatok, Rubik-kockázok stb,stb
2019. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Azért, amiért a óvodákat sem az óvodások vezetik.
2019. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Ja, mert milyen a legtöbb magyar "felnőtt"? Azaz csak felnőttnek látszó, mert a felelősséget tetteiért már nem vállalja, csak hárít és állandóan a kifogásokat keresi.

Nos, a legtöbb magyar felnőtt búvalb..szott, irigy, önző, egoista, nem élvezi az életet, energiavámpír, erőltetett mosoly van az arcán, a szeme nem mosolyog, mindent "boldogsága" a pénztől függ..stb.


Mi abban a baj, ha valaki szereti a buborékcsomagolást pattogtatni? Vagy miért baj, ha az ember szívből tud nevetni, örülni valaminek és nem fűzi hozzá semmi érdek?


Számodra mégis mi a határ? Az, hogy egy felnőtt ember ne nézzen Disney-s és Barbie-s meséket, vagy ha boldog akar lenni, akkor rúgjon bele a másikba?


Komolyan, és még te nevezed magad nem karót nyeltnek, miközben süt az egész írásodból az irigység, mert míg más tud szívből örülni valaminek, te meg már nem, mert egy megkeseredett ember vagy.

2019. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5: hidd el, én is megtehetném, hogy beviszem a hangfalat munkába, és elkezdek rajta zenét játszani, hogy mindenki hallja. Nem tudom, tetszene-e nekik. Ja, velem ellentétben más vitt be hangfalat...
2019. aug. 1. 19:45
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ő nem gyerekes, hanem szimplán csak p..raszt, ennyi, nem összekeverendő a kettő.
2019. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7: van sok egyéb is, amit még nem írtam le, azért nem akartam kisregényt írni.
2019. aug. 1. 19:47
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Karót nyelt vagy.

Ha a munkaadó nem szól bele, akkor miért ne? Próbálj meg lazítani.

2019. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Az óvódában óvodás van elég, az óvónök/óvóbácsik nem ez a kategória, nekik komoly felnötteknek kell lenni, mert igen nagy felelöség van rajtuk, emellett nekik nem bohóckodni kell, hanem a gyerekeket nevelni és fejlteszteni. Éppen ezért egy gyerekes vagy éretlenül viselkedö valaki nem alkalmas erre a pályára, fel sem vennék öket.

Viszont te sem vagy kifejezetten érett, felnött gondolkodású valaki, ha olyat el tudsz képzelni, hogy gyerekeket éretlen emberekre lehet bízni!

2019. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!