Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen minden idősebb...

A munkahelyemen minden idősebb kollégám (értsd gulyásszocializmusban felnőttek) lop, én nem. Most én vagyok beteg vagy ők?

Figyelt kérdés
Néha már kételkedek, hogy valamit én csinálok rosszul, amikor neki három autója van, nekem meg egy.

2019. júl. 25. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit lopnak?
2019. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Együnk szart! Tízmilliárt légy nem tévedhet!


Avagy: attól, hogy mindenki hülye, neked nem feltétlen kell annak lenned. Ha a kútba ugranának minden nap, te is utánuk vágynál? Nem hiszem.

2019. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy az egyben az en szavam jarasa: attól, hogy mindenki hülye, neked nem feltétlen kell annak lenned.


Ugyhogy reszemrol is ennyit fuznek hozza ;)

2019. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akár hány munkahelyen jártam, mindenhol loptak. Mindegy mit, amit lehetett, hazavittek. Persze mindenhol mást. Élelmiszeriparban a kaját, lakatosműhelyben az alkatrészeket meg a szerelési anyagokat, raktárból a szerszámokat, irodából az írószereket meg a nyomtatópapírt. Mindig, amit lehetett.
2019. júl. 25. 20:05
 5/22 A kérdező kommentje:
Sőt, gondolkozom rajta, hogy a legközelebbi önéletrajzomba beleírom, hogy olyan helyre szeretnék kerülni, ami nem egy erkölcsi fertő. A legjobb, amikor letesztelnek, hogy téged is be lehet-e vonni a buliba. Aztán ha nem, akkor meg húzzák a szájukat.
2019. júl. 25. 20:08
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem lopás, mindenhol ez megy
2019. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

20:03-mas: pacsi! :D (20:01 vagyok) - nekem a szüleim mondogatták mindig ezt.


Kérdező:

Na, tessék, bevallom én is: néha hazahozok ezt-azt. Mit? Ami amúgy a kukában végezné. Többnyire engedéllyel. Alkatrészekből akad pár, vannak dobozkáim is, illetve egyetlen egy olyan dolog van, amit suttyomban hoztam el: alkohol, takarítási célból. De abból többet locsolunk el egy-egy karbantartás vagy flakon újratöltés alkalmával, mint amennyit én eltulajdonítottam. Értékeset, szerszámot, vagy amire szükség van bent, eszembe nem jutna elhozni, mert ahhoz már nem hajlik eléggé a gerincem.

Na most akkor én rossz ember vagyok? :(

2019. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem loptam semmit a cégtől. Amit hazaviszek (mert persze viszek haza néha ezt-azt) azt elkérem. Mindig megmondom a főnöknek hogy most elviszek egy csomag papírt, vagy 10 borítékot, öt tollat, vagy ami épp kell. Csak legyint.
2019. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%

MI az hogy „gulyáskorszak"“??? Tudom mi az de ez nem korfüggő én 20-as vagyok de lopom amit érek.


Arany igazság és ez nem vicc: vagy te lopod el vagy más. Lopd el amíg más meg nem előz ennyi!


Lopom amit érek+ amíg ilyen 150 bruttó a bér addig örüljön a főnök hogy a 4 fal még megvan.

2019. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Én is élelmiszeriparban dolgozom, nálunk minden héten van kóstoló. Mindenből egy kicsit. Utána mindent ki kell dobálni, hazavinni semmit sem lehetne. Én a párnás szószokat sosem dobom ki, inkább hazahozom a családnak, ők szeretik. De a mikróra is rengeteg mintát kapunk, uborka stb, negyed annyi se kéne. Tök mindegy, hogy ott az ebédlőbe esszük-e meg, vay otthon vacsi közbe
2019. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!