Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lenne számodra az...

Milyen lenne számodra az ideális munkahely, ami megfelel a személyes értékednek?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy akibem ottvan a tehetség az alkotásra, a többre, a nagyobbra, ő süti nekem a krumplit a mekiben vagy segédmunkásként, megalkuvóként tengeti napjait. Te hogy vagy ezzel?
2019. aug. 3. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hmm,mint a Google,azt tudnàm elképzelni.
2019. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
elvárásodnak*
2019. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4-6 óra munka és 2 hét meló 2 hét pihi.

Lennék én sok minden,esetleg csontkovács, túrista vezetõ.

2019. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy idealizált kép a fejemben arról, hogy milyen lenne az optimális társadalom, na már most a társadalom olyan sohasem lesz. Így nekem kellene megtalálni a helyem a már eleve adott társadalmunkban, ahol kevés dolgozó embernek kell túl sok eltartottnak a luxusigényeit kielégíteni, nekem ez sem fekszik, így próbálok egy olyan vállalkozást indítani, amibe ugyan kell energiát fektetni, de a magam főnöke leszek. A célom az, hogy napi nyolc óránál ne nagyon dolgozzak többet, és a normál hétvége mellett minden héten be tudjak iktatni még egy pihenőnapot. Nem utolsósorban egy nagyon jó barátommal csináljuk ezt, így azért a munka sem fáj annyira...
2019. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami személyes/ kis csoportos fejlesztő, lehetőleg személyes/spirituális.

Inenntől kezdve már ez a mindenem, így csinálnám, ahogy harmónikus, nem bírnám nem csinálni.

2019. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan hely, ahol számítana az alkotókészségem, a kérdésedben megfogalmazott "nagyobbra". Vállalkozó lennék, és nem undorral, életuntsággal mennék be dolgozni és én magam lennék a főnöke saját magamnak.

De attól, hogy valaki pl. szobrászként akarna dolgozni és eladni a kis dolgait másoknak, egy dolog. Nem biztos,hogy van rá kereslet. Hiszen előbb a kenyér kell, utána jöhet a cirkusz.

2019. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban a rugalmas munkaidőnek örülnék!

Nem értem, mi értelme napi 8 órát ott ülni az irodában olyan napokon is, amikor csak 2 óra tényleges munkavégzés van, csak azért, hogy aztán még 6 órán át tettesse az ember, hogy dolgozik. Jobb lenne, ha úgy tudnám csoportosítani a munkát, hogy az elfoglalt napokon tovább maradjak, a laza napokon pedig korábban el tudjak jönni.

Azt sem értem, hogy ha az épület nyitva van napi 24 órában, portás felügyelet is van 24 órában, akkor miért kell mindenkinek pontban 7-kor kezdenie és elhagynia az épületet legkésőbb 5 körül? Miért lenne gond, ha én mondjuk már 6-kor szeretnék dolgozni? Vagy ha inkább 8 körül mennék reggel, de annyival később is mennék haza? Ilyet miért nem lehet?


Másodsorban pedig jó lenne egy saját iroda, hogy ne kelljen a munkatársaim gombás körméről szóló beszámolóját hallgatni minden egyes nap. Vagy minimum egy szobán belül lehetnének térelválasztók az asztalok között, hogy ne tehessen a másik megjegyzéseket arra, hogy milyen ízű teát iszol éppen vagy milyen színű tollal írsz. (Nálunk komolyan ez megy! Ebből is látszik, hogy túl sok szabadidőnk van! :D)

2019. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Én tudom magamról, hogy max. 2 emberrel tudok együtt dolgozni, több sok lenne. Így e mentén kezdtem el gondolkodni, képezni magamat, de kutyául nem jön össze... Milyen lenne? Iroda, ahol ügyfeleket fogadok pl.: life-coach-ra, talpreflexológiára.
2019. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!