Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberek azok akiket a...

Milyen emberek azok akiket a munkaügyi központ legszivesebben felvesz képzésre?

Figyelt kérdés
Milyen legyek?? Segitség!!!

2019. aug. 4. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Obelix helyett légy Asterix!
2019. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
"vagyon". ahogy ebbol es a masik 5000 ilyen kerdesedbol leszurom te meg csak elmenni se fogsz, szoval azon mar nem kell aggodnod, h milyen legy. egyebkent eloben is levagnak, h elmebeteg vagy, szoval kapasbol elkuldenenek
2019. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Protekció, mennyire jön be a jelentkező az elbírálónak, cigány, jó dumás, semmiképpen nem rászoruló, ja és olyanról is hallottam hogy a képzések igazgatója meg a vezető is eltudta intézni, hogy ők is résztvegyenek a képzésen.
2019. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2! miert ne mennek el?? Te normalis vagy????
2019. aug. 4. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahh ember...mar tenyleg unalmasak ezek a kerdesek...folyton megkerdezed, hiaba valaszolnak ra, te ugyanugy ujra felrakod a kerdest.

Meg ha egy Merlegkepes konyvelo vagy barmi komolyabb kepzes lenne meg megertenem a parazast, de pont egy szemely- es vagyonoron ennyit aggod i...vagy csak unatkozol es napi szinten 33333x felrakod ezt a kerdest, csak mindig valtoztatsz rajta kicsit :D

A munkaugyis kepzesek altalaban penzmosodak, hiaba irjak ki, hogy pl. 12 embert vesznek fel ha jelentkeznek 30-an 10/9 esetben 30 ember kezdheti el.

2019. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Diplomás macákat, meg bárkit, protekciost, sógorkomát, váletlenül sem rászorulot. A munkaügyi tanfolyam nagy kamu! Háromszor jelentkeztem régebben náluk angolra. Alacsony végzettség, nehéz anyagi körülmények, stb, minden kritériumnak megfeleltem volna, de mindig azzal utasítottak el, hogy nem vagyok eléggé rászoruló ???!!! Jó büdös anyjukat. Közben a jelentkezők között hemzsegtek a kikent-kifent diplomás ribik, nem néztek ki rászorulónak, de őket nyilván felvették.

Remélem munkaügyisek is olvassák!!

2019. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Legalább 2(!)éve munkaügyikozpontos kérdéseket irsz ki, semmi változás nincs, ugyanazt.... miért jó ez Neked? Erre áll a pöcörőd?
2019. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Protekciósokat, ha marad hely, akkor jöhet a többi.
2019. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!