Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem vàlaszol a munkaügyi...

Ha nem vàlaszol a munkaügyi központ az emailre akkor az azt jelenti hogy nem lesz képzés?

Figyelt kérdés
Mert amikor megkérdeztem milyen tanfolyamok vannak akkor vàlaszoltak. Jelentkeztem vagyonörnek eltelt egy kis idö, tegnap megkerdeztem mikor indul a tanfolyam es nem valaszolnsk. Akkor nem lesz?? Mire szamitsak?? Mert en mindenaron vagyonor leszek!!! Ha mas nem akkor fizetosbe csinalom. Adnak kamatmentes reszletfizetest de viszont akkor kell hogy legyen valami munkàm is!!! Ugy nehezebb.

2019. jún. 27. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy inkabb telefonaljak rajuk?? Hatha.
2019. jún. 27. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy 2-3 nap mire válaszolnak. Gyorsabban kapsz választ ha bemégy vagy betelefonálsz.


Amúgy nekem is van vagyonőrim. Jó szar szakma.

Munkát biztos találsz vele, de alacsonyak a fizetések.

2019. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges leszek ha nem vesznek fel a kepzesre, ez esetben lehet fellebezni vagy valamit tenni??
2019. jún. 27. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tenni. Sajnos akkor így jártál.
2019. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!