Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ugye semmit nem jelent, ha...

Az ugye semmit nem jelent, ha a főnököm megérintette a hátam, puszta óvatosságból?

Figyelt kérdés

Nem láttam, hogy tolat egy jármű (lassan tolatott, észrevett minket, tehát nem voltam veszélyben), a főnökömmel meg ahogy beszélgettem séta közben, a tenyerével finoman megérintette a hátam, amin meglepődtem. Ezt észre is vette, és mondta, hogy nem volt benne biztos, hogy a sofőr látta, hogy ott vagyunk.


A főnököm mindenkivel közvetlen, kedves, időnként poénkodik is, viszont számomra a személyes tér sokat jelent. Ugye ez az érintés semmi többet nem jelent, mint hogy tényleg csak óvatosságra intett? (Nem "lökött" amúgy előre, nem siettetett, tényleg csak hozzám ért.)


2019. aug. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy róla írsz, és az alapján amit ő tett, nem érzem egyáltalán úgy hogy bármi lenne benne, szimpla óvatosság, kedvesség.
2019. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Tuti meg akart erőszakolni az a perverz.
2019. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kicsit túlreagálod, semmi extra
2019. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szexuális zaklatás. Javaslom, hogy keress vele egy ezzel foglalkozó szakembert, és tárgyalj vele az esetleges további teendőkről. Ők majd azt is megmutatják, hogy hogyan, és hol tudsz feljelentést tenni.
2019. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen jeletsd fel remélhetőleg egy börtönben fog megrohadni!De most komolyan, "közvetlen, kedves, időnként poénkodik is" örülj hogy ilyen főnököd van! Ez egy udvarias szokás volt egykor a hölgyekkel szemben, valszeg csak úgymond terelt téged, hogy ne üssön el a jármű még véletlenül sem, mekkora egy gazember igaz? Túl van ez a zaklatás reagálva manapság. Az ember nem érhet hozzá egy másikhoz, egy-egy olyan helyzetben, szépen halad a társadalom. Mert nem célozgat, símogat, vagy taperol testrészeket, ami már gáz lehet, akkor jelezni kell felé hogy te ezt nem kedveled, ha ezzel nem törődik, és folytatja, mehet a panasz vagy feljelentés is akár. Ilyen egyszerű.
2019. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ez egy udvarias szokás volt egykor a hölgyekkel szemben, valszeg csak úgymond terelt téged, hogy ne üssön el a jármű még véletlenül sem, mekkora egy gazember igaz"


Ja, hogy a nőt terelgetni kell? Hogy ne üsse el a jármű? Micsoda gondolkodás ez? Ez nettó erőszak. Ha nem biztos abban hogy látta őt a jármű, akkor nem menjen ki, vagy jelezzen a sofőrnek. De ő e helyett a szabadságodban akart korlátozni konkrét fizikai eszközzel. Ilyet nem szabadna csinálnia. És ezért kell a feljelentés, és az ezzel járó büntetés, hogy belássa, hogy ilyet nem lehet, hogy megtanulja. Mert ő azt hiszi, hogy ez szabad. Nyilvánvaló eszközökkel kell neki jelezni, hogy ezt nem szabad. Pénzbüntetéssel, kötelező tanfolyammal, felügyeleti kontrollal, adott esetben börtönnel.

2019. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!