Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl bolti dolgozó?

Lidl bolti dolgozó?

Figyelt kérdés
Milyen végzettség kell hozzá? Fel vesznek olyat is, aki nem szakmabeli (bolti dolgozó a szakmája)? Mik a tapasztalatok? Milyen a felvételi eljárás, alkalmassági stb. akit felvettek?

2019. aug. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem muszáj végzettség, főleg nem ha árufeltöltőnek mész, diákmunkàskènt meg még a kasszàba is betehetnek, nyilvánvalóan végzettsèg nélkül.

A fizetés nem sok, de dolgozni mindig kell, megállás nem nagyon van. Én kisvàrosi vagyok és a helyi Lidl-t nagyon szidjàk az ott dolgozók, de tudtommal máshol sem jobb.

Felvételi eljárás szokásos, tüdőszűrő, kiskönyv(szerintem). Nekem eddig mindenhol ennyi kellett. Pennybe még ezek sem olyan ótvar hely.

2019. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az ország melyik felében dolgozol. Én nyugati Lidl felől érdeklődnék. Most tettek ki álláshirdetést. Az alapján is-is lenne a feladatot, ha kell be is kell ülni. De végzettség nélkül nem tudom, hogy engedik-e? :D
2019. aug. 8. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell végzettség.

Több ismerősöm dolgozott már pénztárban, annyi a lényeg, fogad legyen elöl legalább négy, más nem számít.

2019. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok, én nem dolgozom és nem dolgoztam Lidl-nél, nekem csak ismerőseim vannak ott, akiktől tudok ezt azt, én csak pennys voltam, de azóta én azt mondom, hogy soha többé multi, nekem az túl kemény, akkor inkább el vagyok egy konyhán 12-14 órában, vagy kiszolgálok egy büfében, vagy hasonlók, de a békával való kalandokat kihagyom.

Egyébként nem nagyon kell végzettség akár Nyugat, akár Kelet. Szerintem még a pénztárba is betesznek még 8 általánossal is, csak legyen erkölcsi bizonyítványod.

2019. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nos, nekem édesanyám az egyik Lidl boltvezetője, úgy, hogy érettségije sincsen, szóval nem kell hozzá végzettség. Viszont rengeteget kell dolgozni, annak való csak, aki bírja a kemény fizikai munkát. A fizetés viszont egy sima 8 órás dolgozónak tisztán 200 ezer ft körül van, legalábbis Budapesten.
2019. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Diákmunkásként voltam ott dolgozni. Csak kasszázni akartam, de az árufeltöltői szerződést is alá kellett írni, mert hogy "NÉHA" azt is kell csinálni, ha nincsenek vevők. Az összes kódot kívülről megtanultam, meg volt már 7 hónapos kasszás tapasztalatom is vállalkozónál, ahol számlázást, bevitelezést, mindent megtanultam. Ennek ellenére még csak a kassza közelébe se tettek. Nagyon fura volt a főnök, mindenkit ellenségnek látott, aki új. Egyszer a szünetemben meghallgattam egy állásinterjút is. A női főnök interjúztatott egy férfit, aki már Németországon is dolgotott az Aldiban mint üzletvezető-helyettes, így képben volt a dolgokkal, és szép tapasztalata is volt. Ennek ellenére őt csak egy kis semmi bolti eladónak akarta volna felvenni...én úgy gondolom, hogy nem szeretik, akinek komolyan tapasztalata és értékes véleménye, rálátása van a dolgokra, mert ő komoly ellenfél, aki kitúrhatja őt a helyéről...undorítón egy dolog. Olyanokkal volt körbevéve az a főnök, akik nyalták a seggét és nem gondolkodtak. Szóval nagyon főnökfüggő. Amúgy meg én nem is mennék olyan helyre dolgozni, ahol mindent kell csinálni. Attól lesz sikeres és halad előre egy társadalom, ha munkamegosztás van: aki kasszás, az kasszás, nem árufeltöltő, nem pék és nem takarító...a Lidl és Aldi viszont ezt csináltatja szegényekkel.
2019. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nézz rá esetleg a weboldalukra: [link]


Eszerint nem kell, de a középfokú szakirányú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előnyt jelent a jelentkezés során.

2019. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kemeny
2019. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!