Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozói emailcím? Hogyan...

Dolgozói emailcím? Hogyan viszonyultok ahhoz, ha a távozásotokat követő új dolgozó a ti email címeteket kapja meg és látja a levelezéseiteket?

Figyelt kérdés
Máshol hogyan működik a dolgozói emailcím adás?
2019. júl. 9. 10:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Új címet kaptok, üres postaládával, vagy az elődötök leveleit is látjátok?
2019. júl. 9. 10:48
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha magánlevelzést folytattam benne, akkor azokat az utolsó napomon törlöm. A céges levelek még segítségére is lehetnek az utódomnak, az praktikus is lehet. Ennek ellenére még csak olyan helyen dolgoztam, ahol távozás után törölték a címemet.
2019. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a dolgozói e-mail cím névre szól. Nem osztják ki újra. Ha kilép egy kolléga, akkor törlik a rendszerből, az újaknak pedig generálnak másikat.
2019. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van közös mail cím (info, support, partner stb) amit sosem törlünk és van külön dolgozói. A dolgozói minden alkalommal törlésre kerül a dolgozó távozása után és sosem osztjuk ki másnak.
2019. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Névre szóló címedet nem tudja megkapni az új dolgozó.

Közös címre érkező levelek meg nem neked érkeztek, hanem a munkahelynek és nagyon is hasznos, ha mások is látják.

Engem nem zavarna ez a helyzet, mivel a magán levelzésemre van magán e-mail címem. Nem a céges e-mail-ről intézem a magánügyeimet.

2019. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Magánlevelezést nem folytatok a céges e-mailen. De mindenkinek névre szóló van, szóval nem is kaphatná meg más.
2019. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem folytatok magánlevelezéseket munkahelyi emailről, de egyébként még nem dolgoztam olyan helyen, ahol ne került volna törlésre minden a kilépésemkor. Olyanról pedig még csak nem is hallottam, hogy az új kolléga megörökölte volna az előző dolgozó névre szóló emailjét.. Pedig sok esetben hasznos lett volna.
2019. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem is értem a kérdést. A névre szóló mailcímem hogyan és miért kapná meg más?

A csoportom közös mailcíméről (amihez 6 ember fér hozzá) meg miért bonyolítanék magánbeszélgetéseket?

2019. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És mit szólnátok ahhoz, ha mégis megkapná az új dolgozó a levelezéseiteket?
2019. júl. 9. 11:55
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Mivel távozáskor akkor is törlök róla minden magánjellegű szirszart, ha az IT osztály az anyja életére esküszik, hogy törölni fogják, így semmit nem szólnék, csak sajnálnám szegény Újdolgozó Pistit, hogy mindenki Zsófikának fogja szólítani miattam.
2019. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!