Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes lerakni a buszjogosítv...

Érdemes lerakni a buszjogosítványt, ha ingyenes?

Figyelt kérdés
B.C jogsim van(más szakmám nincs). 13 éve ebbe dolgozok. Most lenne lehetőség ingyen lerakni a buszjogsit,csak nem tudom,hogy érdemes e. Annyira nem kedvelem az embereket,viszont az csábít,hogy kényelmesebb,tisztább,nem kell kézzel pakolni...
2019. aug. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon akarod lerakhatod. De gondolom az ingyenességnek van valami feltétele. Nekem is megvan a buszos jogsi, de nem érte meg. Pénz kevesebb, idegeskedés meg jóval több.
2019. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen van, vagy dolgoznod kell a szakmában x ideig utána, hogy ingyen legyen vagy van bármi más hasonló?

Ha nincs és tényleg csak egy ingyenes dolog, kötelezettségek nélkül, hát miért ne? Minél több ilyen képzettsége van az embernek, annál jobbak az esélyei a munkaerő piacon. Pláne, ha ingyen van!

2019. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én leraknám a helyedben.
2019. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ingyen van,mivel hiányszakma esti felnőttképzésben indítják egy helyi középiskolában,ugyanúgy ahogy a többi hasonló szakmát.
2019. aug. 8. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Leteheted ha akarod. Te döntésed. Bármikor jól jöhet.
2019. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy miért kérdés ez.
2019. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes letenni!
2019. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!