Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ilyen helyzetben kilépnétek?

Ti ilyen helyzetben kilépnétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen dolgozik a nagybátyám felesége is.Eddig jól megvoltunk,nem egy részlegen dolgoztunk de a főnök asszony leküldte hozzánk segiteni.Azóta ellenségek lettünk.Mindent kiakart venni a kezemből, tolakodott. Második nap már önálló döntéseket hozott ekkor visszaszóltam és ez lett a konfliktus oka.Harmadik nap nyíltan leminősítette a munkámat és azokét akik a részlegen vannak,azt mondta ő ott egy jó munkás és lejár bennünket kontrollálni,és látja nem tudunk dolgozni,debilek vagyunk.Kereste az alkalmakat,hogy belém kössön, hangosan összevitatkoztunk.Nem túl hangosan,de ő meghallotta elküldtem melegebb égtájakra nem szép szóval.Telefononn is felhívott a nagybátyám számáról, hogy én őt ne ugraltassam,hogy merészelem, hogy képzelem...nem értettem mit hord össze kinyomtam a telefont.Nem köszönünk egymásnak a munkán minimálisat beszélünk,sajnos még odajár hozzánk "segíteni ".Pofákat vág ha valamit csinálok,mosolyog magában.Itt nem csak ez az egy probléma van,elég problematikus a kollektíva,lefárasztanak pszichikailag .A fizetés aránylag jó de azért meg is kell dolgozni heti egy szabadnap van.

2019. aug. 9. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Nézz körbe, ha jobb kilátásaid vannak, ha tudsz váltani egy másik helyre, és úgy gondolod ez helyzet nem fog megoldódni, akkor a saját érdeked jobbra váltani.
2019. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ah, mintha anyámat idézted volna :D
2019. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sem ő sem ez a helyzet nem fog változni.
2019. aug. 10. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!