Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek egyáltalán nem fáradnak el a munkától, mások meg teljesen kimerülve érnek haza?

Figyelt kérdés

Egyesek pont úgy hagyják el a munkahelyet mint ahogy megérkeznek reggel, másoknak pedig alig van energiájuk elvégezni a házimunkát, esetleg főzni munka után?

Ez többféle munkahelyen megfigyeltem, legyen az fizikai munka vagy irodai.


2019. aug. 10. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Vannak jó melók is. Én feltöltődöm a melótól. Újult erővek tudok mindent csinálni itthon.
2019. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert egyesek elfogadták, hogy a munka az élet velejárója. A többi meg azért olyan fáradt, mert egész nap azon agyal, mennyire rossz az élete. Pedig nem ártana elfogadni, hogy aki nem születik gazdagnak, annak nem lesz csillogás az élete.
2019. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Más emberek más testben, más fizikummal, más beállítottsággal. Ezen felül úgy én is tudok például 12-16 órákat dolgozni mint ismerősöm, aki rendszeresen alszik közben 6-8 órákat, vagy úgy mint a másik, aki semmit nem csinál, mert ő rokon.
2019. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szervezet megszokja a terhelest.

Építkezésen napi 10 ora munka utan egyaltalan nem voltam elfaradva.

Most 8 oraban logatom a lábam, és sokkal hamarabb elfáradom ha fizikai munkat kell csinalni.

2019. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat számít az is, hogy szereted-e a munkád. Hogy azért csinálod, mert érdekel és szeretsz ezzel foglalkozni, vagy mert muszáj.
2019. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


Az emberek többsége azért csinálja mert muszáj.

2019. aug. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!