Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárba miért ilyen idióta...

Gyárba miért ilyen idióta emberek vannak? Tegnap az egyik srác ideges lett hogy nem kaptunk fizetést hanem ma kaptunk. Erre nem volt kedve dolgozni. Ö rosszul van elment haza. Nem jön dolgozni a héten. Ezért én dolgozom helyette szombaton is

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg idióta vagy, hogy más helyett dolgozol. Hogy miért vagy az, nem tudom. Gondolom, genetika.
2019. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
34%
Pontosan
2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne tűrd el. Keresd fel a főnököd és mondd el, hogy te ezt érzed!
2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Talán mert aki kicsivel is értelmesebb az időben tanul és nem kerül olyan helyzetbe, hogy egy gyárban kelljen robotolnia. Bocs.
2019. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom.Nagyon sokan hónapról-hónapra élnek,és ki van számolva még az utolsó 100Ft is,amit még 1 nap is fel tud borítani.
2019. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy gyárban is vannak értelmes emberek, mint ahogy irodákban segghülyék. A gyári melóban meg ugye benne van a hétvégi munka. Azt bele kell kalkulálni mint ahogy a kollégákat is. Az előttem szólónak meg üzenem, hogy néha úgy alakul az életed, hogy nincs választásod. Attól még nem leszel ostoba.
2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5# Teljes mértékben egyetértek veled,sajnos ez a mostani állás és ez így is fog maradni vagy csak rosszabb lesz, jobb csak akkor lehet akárkinek is ha szeretne váltani és képzi magát, kicsi el tértem, olvastam olyat is hogy ha nem járnánk dolgozni akkor nem kéne annyit költenünk utazásra stb..

Mert mindenki kocsival jár stb..

Ha valakit érdekel youtu.be kiszámoló akadémiát nézze meg legalább az 1-3 részét.


Dolgoztam gyárban, 3 évig bírtam,nem is értem hogyan lehet ezt sokáig csinálni, de úgy éreztem hogy én másra is képes vagyok így váltottam és igazam lett :-)

2019. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
27%
Ha már az érettségizett nem gyárban vannak, akkor mégis hol? Áruljátok már el.
2019. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alain Delon ***** válasza:
0%
5: Főleg, ha a cigit is kiszámolta arra a napra.
2019. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8#

Jogos a kérdésed. De kb arra elegendő az érettségi hogy gyári munkánál megelőzd a 8 általánososokat...:(


24 éves koromig tanultam. Ha Pesten élnék akkor a szakmáim valamelyikében dolgoznék (hiány van belőlük a fővárosban), de hogy vidéken élek így csak gyári munka van.

2019. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!