Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes ezt beleírni az...

Érdemes ezt beleírni az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Egy munkának a kiírásában benne van, hogy német-nyelv tudás előnyt jelent. Történetesen most fogok elkezdeni németül tanulni, ezt érdemes lenne beleírnom? És ha igen, melyik rovatba rakjam?

2019. aug. 10. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, ezt így ne. Vagy legalábbis furán néznének rá. A dolgok szakmai része megvan? Minimális nyelvtudásod van?
2019. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, angolul jól beszélek. B2 nyelvvizsgám van, oda annyit írtam mellé, hogy aktív nyelvtudás szóban és írásban. Szokás odaírni, hogyha jobban beszélsz mint amilyen nyelvvizsgád van, akkor odaírod mellé, hogy jelenleg c1 szint, és habár szerintem nekem az meglenne, inkább nem írom oda, mert ha esetleg kicsit lefagynék az interjún es meg papíron sincs meg, az kínosan venné mi magát.
2019. aug. 11. 00:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy gyakornoki pozíciórol lenne szó, szakmába vágó munkatapasztalatom még nincsen.
2019. aug. 11. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, én is erre gondolok. Inkább gondoljanak kicsit kevesebbet a papír alapján és okozz meglepetést élőben. Ha szakmailag minden okés és nincs már lezsírózva, hogy kié az állás, akkor úgyis behívnak. Ha ott rákérdeznek a németre, akkor mondhatod, hogy szeretnéd tanulni.
2019. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2019. aug. 11. 00:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Max, akkor írd be, ha már befizetted a tanfolyam árát.Angol B2 sem túl sok, a diákok meg mostanában olyan álmokkal és ígérgetésekkel jelennek meg interjún, hogy az ködös, ezt szeretném még tanulni, abben képzeném tovább magam, teljesen súlytalanná vált
2019. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!